Korsan oyun bitiyor mu?

Bi' nebze azalır. O da zengin olup oyun satın almayanlar olur. Çok azalacağını sanmam çünkü oynamak için yine satın almamız gerekecek.

@RemusLupin korsan oyun asla bitmez, oyunlar ne kadar ucuz olsa da bize göre ucuz olan bir fiyat diğer insanlara pahalı gelecektir ve korsan oyun edineceklerdir. Gönül ister korsancılık son bulsun fakat ben bitmeyeceğini düşünüyorum.

Bitmez elbette. Ayrıca GeForce Now hizmeti sadece oynamanıza imkan sağlıyor. Oyunları oynamak için oyunu satın almanız lazım Steam, Origin vb. platformlar da. GeForce Now size oyunları ücretsiz bir şekilde sunmuyor, tabii ki ücretsiz oyunları orada da ücretsiz oynarsınız.

Edit:
Zaten korsan oynayan insan GeForce Now üzerinden korsan oyun oynayamayacağı için GeForce Now bir işe yaramıyor korsan konusunda.

@RemusLupin korsan oyun asla bitmez, oyunlar ne kadar ucuz olsa da bize göre ucuz olan bir fiyat diğer insanlara pahalı gelecektir ve korsan oyun edineceklerdir. Gönül ister korsancılık son bulsun fakat ben bitmeyeceğini düşünüyorum.
Haklısınız . Oyun 10 TL ' ye de satılsa " Gider o paraya döner yerim yieeaaa " diyecek , kendini zeki sanan insanlar çıkacaktır .

Geri
Yukarı