Korsan oyun bitiyor mu?

GeForce Now'la yakından uzaktan alakasını anlamadım GeForce sistem veriyor oyun vermiyor korsanı bitirmesi beklenmez Stadia belki bir nebze bu işi yapabilir ancak korsan oyunculuk öyle kolayca asla bitmeyecektir.

GeForce Now'la yakından uzaktan alakasını anlamadım GeForce sistem veriyor oyun vermiyor korsanı bitirmesi beklenmez Stadia belki bir nebze bu işi yapabilir ancak korsan oyunculuk öyle kolayca asla bitmeyecektir.

Oyunlar sadece GeForce Now'a çıkarsa ve Steam'den alınması gerekir o yüzden sordum.
Pusuda bekliyorum :D tek para vermeyeceğim oyun.

Bencede... (Buarada benim arkadaşım korsan indirmiş bir siteden cayır cayır oynuyor.)
Oyunlar sadece GeForce Now'a çıkarsa ve Steam'den alınması gerekir o yüzden sordum.

Bencede... (Buarada benim arkadaşım korsan indirmiş bir siteden cayır cayır oynuyor.)

Banada vermek istiyor ama sistem kötü :) inşallah Haziran'da güzel bir sistem toplayacağım.

Haklısınız . Oyun 10 TL ' ye de satılsa " Gider o paraya döner yerim yieeaaa " diyecek , kendini zeki sanan insanlar çıkacaktır .
Keşke 10 liraya satılsa. 500 liraya satılan oyunlar var. O paraya RAM alırım yieeaaa.
Xbox Gamepass ta ne zaman geldi içinde bir sürü oyun var ve çok ucuz. Sonuç ne dersen hâlâ korsan oyun bitmedi. Yani ne yaparsan yap illaki beleşciler olacaktır.
Gamepass'ta her oyun yok farkındaysanız. Adam AC oynamak, BF, MC oynamak vs. istiyorsa napacak? Bu oyunlar ciddi manada pahalı oyunlar ayrıca.

Son düzenleme:
Korsan oyun bitmez fakat bitmeli artık internet bağlantı şartı istiyor birçok firma bu durum önemli ölçüde korsanı azaltacaktır. GeForce Now ile korsanın bir alaksı yok oynayacağın oyunları yine de satın almak zorundasın emek hırsızlığı yapan tayfanın asıl amacı para ödememek.

[QUOTE="hewalyum, post: 5246915, member: 25802 artık internet bağlantı şartı istiyor birçok firma bu durum önemli ölçüde korsanı azaltacaktır.
[/QUOTE]
Aslında yalancı server kuranlar var...

Korsan oyun iyi bence, herkes RDR2'ye 300 lira veremeyebilir. Hem aldığımız oyunlar bizim mi gercekten? Aldığın oyunu satabiliyor musun, birine ödünç verebiliyor musun? Aslında almıyorsun, bence sadece zaman sınırı olmadan kiraliyorsun. Kişilerin sanal yazılımlar üstündeki tasarruf hakları artirilmali. İnsanlar oyunları satabilmeli ve böylece oyunlar ucuzlar. Tabii ki bu hiç işlerine gelmez, e korsan da devam eder o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı