Korsan oyun devri bitiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimse COD:MW'yi kırmaya çalışmıyor haberin olsun. ;)
Kırılmak istenseydi çoktan kırılırdı.
Öyle bir şey yok, "Kimse kırmaya çalışmıyor." görüşüne nereden vardınız bilmiyorum ama yanlış. Kırılabilen bir oyun olsaydı her türlü kırılırdı şu ana kadar.

5.000-10.000 TL ya da daha fazlaya bilgisayar alip "Oyuna parami verilir ya?" diyenler oldukça hiçbir zaman bitmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaw o oyun offline oynanabiliyor. MW de online zorunluluk var. Kırılması zaten imkansız. Tıpkı Diablo 3.,Need for Speed 2015, Ghost Recon Breakpoint gibi. Bu oyunların kırılması imkansız.
Eminmisin? Oyunun orjinali bende mevcut ve her şey internete bağlı ve internet olmadığı sürece tekli oynanmıyor oyun, ve her oyunun bir açığı vardır sadece online tabanlı oyunların kırılması uzun sürdüğü için kimse bulaşmak istemiyor.
Ayrıca senin benim az bir bilgi düşündüğümü düşünüyor olabilirsin ancak yanlış, çünkü Forza Horizon 4 oyun dünyasındaki en sağlam şifrelemeye ve korumaya sahip tek oyundu ve o oyunu kırdılar, eğer Forza Horizon 4 kırıldıysa COD:MW gibi oyunlarda kırılabilir demektir, FH4 kullandığı crack koruması UWP şu anda dünyadaki kırılması en zor korumadır ve Denuvo'dan daha iyidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Eminmisin? Oyunun orjinali bende mevcut ve her şey internete bağlı ve internet olmadığı sürece tekli oynanmıyor oyun, ve her oyunun bir açığı vardır sadece online tabanlı oyunların kırılması uzun sürdüğü için kimse bulaşmak istemiyor.
Ayrıca senin benim az bir bilgi düşündüğümü düşünüyor olabilirsin ancak yanlış, çünkü Forza Horizon 4 oyun dünyasındaki en sağlam şifrelemeye ve korumaya sahip tek oyundu ve o oyunu kırdılar, eğer Forza Horizon 4 kırıldıysa COD:MW gibi oyunlarda kırılabilir demektir, FH4 kullandığı crack koruması UWP şu anda dünyadaki kırılması en zor korumadır ve Denuvo'dan daha iyidir.
Yaw Forza Horizon 4 online tabanlı bir oyun değil. Ben oyunu oynadım offline şekilde kime ne anlatıyorsun? Burada bahsettiğim şifreleme falan filan değil. Oyunun online zorunluluk istemesi. Online zorunluluk isteyen bir oyun kırılamaz. Ayrıca forza en sağlam şifrelemeye sahip falan değil.

Yaw Forza Horizon 4 online tabanlı bir oyun değil. Ben oyunu oynadım offline şekilde kime ne anlatıyorsun? Burada bahsettiğim şifreleme falan filan değil. Oyunun online zorunluluk istemesi. Online zorunluluk isteyen bir oyun kırılamaz. Ayrıca forza en sağlam şifrelemeye sahip falan değil.
İyi daha sağlamını bul bakalım çünkü solo'da bile sunucularla veri alışverişi yapıp kaydeder oyun, bu yüzden solo'da hile yapanlar online'dan ban yer, bunun çokça örneği var. ;)

Umarım korsan devri tez zamanda biter. İnsanların emeğinin çalınmasını hiç doğru bulmuyorum. Param yok olayını gerçekçi bulmuyorum. Günde 1 TL bile kenarına para atsan rahatlıka alabilirsin bir oyunu aylar öncesinden çıkış tarihi veriliyor.

Bu oyunları korsan kullanan kişiler acaba o oyunların üretilmesini sağlayan bir ofiste, şirkette çalışsalardı ve kendi emeğinin de bulunduğu büyük bir oyunun kırılıp internette bedava olarak dolaşmakta olduğunu görselerdi acaba nasıl bir tepki verirlerdi? Muhtemelen bu duruma sinirlenirler ya da üzülürlerdi çünkü eserinden elde edeceği gelir miktarı azalacak. Millet olarak empati yapabilen, bunun bilincinde olan maalesef çok az bir kesim mevcut. Bir kişi nasıl elektronik ürünlere ya da herhangi bir şeye cüzi miktarlarda para ödeyebiliyorsa oyunlara da, yazılımlara da ödeyebilmelidir. Sonuçta o oyunlar, yazılımlar onları üreten kişilerin geçim kaynağı durumunda.

Bu oyunları korsan kullanan kişiler acaba o oyunların üretilmesini sağlayan bir ofiste, şirkette çalışsalardı ve kendi emeğinin de bulunduğu büyük bir oyunun kırılıp internette bedava olarak dolaşmakta olduğunu görselerdi acaba nasıl bir tepki verirlerdi?
Benim gördüklerimin çoğu da "yazılımcı olmak istiyorum" diyor.

Umarım korsan devri tez zamanda biter. İnsanların emeğinin çalınmasını hiç doğru bulmuyorum. Param yok olayını gerçekçi bulmuyorum. Günde 1 TL bile kenarına para atsan rahatlıka alabilirsin bir oyunu aylar öncesinden çıkış tarihi veriliyor.
Korsan desteklediğimden değil ama artık oyunlar 400 lira gibi bir fiyata çıkarılıyor firmalarının neredeyse hiç biri Türkiye'yi düşünmüyor 1 lira atarak 400 gün sonra istediğim oyunu oynamam abi.

Korsan desteklediğimden değil ama artık oyunlar 400 lira gibi bir fiyata çıkarılıyor firmalarının neredeyse hiç biri Türkiye'yi düşünmüyor 1 lira atarak 400 gün sonra istediğim oyunu oynamam abi.
Ya sabır adam halen saçmalamaya devam ediyor :D :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı