Korsan oyun oynamakla gurur duymak

• Konuyu başlatan Nebraska
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
N

Nebraska

Ziyaretçi
Bu zamana kadar hiç hediye kazanamadım. Bütün program veya oyunları korsan kullanıyorum. Eğer ki bu hediyeyi kazanırsam ilk hakkımla aldığım bir ürün olacağı için, benim için çok önemli bir yeri olur.

Ayrıca bu hesabım yeni. Yani ötekinin şifreyi kaybettim. Diğer hesabımda çok eski değil ama kural için yeterli. Forumda değilde Ana Sayfada paylaşılan haberleri takip ettiğim için şifreyi unuttum. Ama illaki uymaz dersen bulmaya çalışırım :rolleyes:
Gururla oyunları ve programları korsan kullandığını söylemen o kadar ilginç ki... Övünülecek bir şey değildir hırsızlık... Eğer paran yoksa kullanma. Bu kadar basit... Benim paramın yetmediği, kullanamadığım ama istediğim (AutoCAD, 3DStudio Max, Maya, Final Cut Pro...) o kadar yazılım var ki... Şimdi birisi çıkıp da "Onlar parası yok diye oynamasın mı?"diyecek. O zaman en basitinden bir bilgisayar almaya parası yetmeyenler için bedava bilgisayar dağıtılsın, değil mi? Ya üreticilerin parasını öde, emeğe saygı duy, ya da hiç kullanma...

Gururla oyunları ve programları korsan kullandığını söylemen o kadar ilginç ki... Övünülecek bir şey değildir hırsızlık... Eğer paran yoksa kullanma. Bu kadar basit... Benim paramın yetmediği, kullanamadığım ama istediğim (AutoCAD, 3DStudio Max, Maya, Final Cut Pro...) o kadar yazılım var ki... Şimdi birisi çıkıp da "Onlar parası yok diye oynamasın mı?"diyecek. O zaman en basitinden bir bilgisayar almaya parası yetmeyenler için bedava bilgisayar dağıtılsın, değil mi? Ya üreticilerin parasını öde, emeğe saygı duy, ya da hiç kullanma...

Gururla söylediğini düşünmüyorum. Çünkü hırsızlık gurur duyulacak bir şey değil.

Neden utanayım arkadaşım. Bu saatde bu edebiyat iştahına hayran kaldım. Durumum iyi olmayabilir ama hiçbir zamanda böyle bir şeyi söylerken utanmam. En azından böyle programlar konusunda. Adamlar izin vermese bizlerin bu programları kullanabileceğine gerçekten inanıyor musun? Bilgisayar kullanıcıların çoğu korsan yazılım kullanıyor. Çünkü sistem böyle gelişmiş. Yapacak birşey yok. Korsan kullanıp kullanmama görüşünede saygı duyarım tabiki. Ama durum böyle değil diyede böyle aşağılaman çok yanlış.

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca oyunu etkinleştirdim. Teşekkürler Technopat:redface:

Neden utanayım arkadaşım. Bu saatde bu edebiyat iştahına hayran kaldım. Durumum iyi olmayabilir ama hiçbir zamanda böyle bir şeyi söylerken utanmam. En azından böyle programlar konusunda. Adamlar izin vermese bizlerin bu programları kullanabileceğine gerçekten inanıyormusun? Bilgisayar kullanıcıların çoğu korsan yazılım kullanıyor. Çünkü sistem böyle gelişmiş. Yapacak birşey yok. Korsan kullanıp kullanmama görüşünede saygı duyarım tabiki. Ama durum böyle değil diyede böyle aşağılaman çok yanlış.

Siz hiç bir kapkaççıyı polise "Hırsızlık yaptım şu ana kadar, bana para verin." derken gördünüz mü? Yaptıklarını gururla bahseden hırsızları aşağılamanın neresi yanlış? Sistem böyle gelmiş diye sizin de böyle gitmeniz doğru değil. Sistem geçerli bir bahane değil çünkü sistem sizin orijinal oyun almanıza engel değil...

Neden utanayım arkadaşım. Bu saatde bu edebiyat iştahına hayran kaldım. Durumum iyi olmayabilir ama hiçbir zamanda böyle bir şeyi söylerken utanmam. En azından böyle programlar konusunda. Adamlar izin vermese bizlerin bu programları kullanabileceğine gerçekten inanıyormusun? Bilgisayar kullanıcıların çoğu korsan yazılım kullanıyor. Çünkü sistem böyle gelişmiş. Yapacak birşey yok. Korsan kullanıp kullanmama görüşünede saygı duyarım tabiki. Ama durum böyle değil diyede böyle aşağılaman çok yanlış.

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca oyunu etkinleştirdim. Teşekkürler Technopat:redface:

Rica ederim. Kendine bir PaybyMe kart al ve oyunları orijinal almaya çalış. Ya da TTNET faturana da taksit yaptırabilirsin Playstore ile:

PlayStore'dan Nasıl Alışveriş Yapılır? » Technopat

Siz hiç bir kapkaççıyı polise "Hırsızlık yaptım şu ana kadar, bana para verin." derken gördünüz mü? Yaptıklarını gururla bahseden hırsızları aşağılamanın neresi yanlış? Sistem böyle gelmiş diye sizin de böyle gitmeniz doğru değil. Sistem geçerli bir bahane değil çünkü sistem sizin orijinal oyun almanıza engel değil...
Şimdi senle sabaha kadar tartışırız bu mevzu için. Ama inanki çok gereksiz olur. Tabikide kimse bu şekilde kullanmak istemez. Ayrıca kim gururla bahsetti onuda anlamış değilim. Ben sadece oluşacak resmi belirttim. Sadece oyunu istiyorum yazmak yerine biraz daha açıklayıcı yazdığım için bu şekilde konuşuyorsan eyvallah derim.
Rica ederim. Kendine bir PaybyMe kart al ve oyunları orijinal almaya çalış. Ya da TTNET faturana da taksit yaptırabilirsin Playstore ile:

PlayStore'dan Nasıl Alışveriş Yapılır? » Technopat
Şuan gerçekten bu durumum yok. Ayrıca ttnet kullanmıyorum çok uzun süredir. Ama iyi niyetinizi anlıyorum ve teşekkür ediyorum.
Oha ben sadece 1 tane oyun var herkes çekilişe katılacak zannediyordum direk oyun geldi şok oldum.:D
;);)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı