Korsan oyunculuk bitiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah biter, öyle olmasını umut ediyorum.
Ama sonuçta internet alemindeyiz, köklü bir çözüm getirilmediği sürece korsanın bitmesi imkansız gibi bir şey.

Biter mi? Hangi öğrenci adam bir oyuna 500-700 lira verebilir?
İmkansız bitmesi. Ben bitmemiş bir oyuna 300 TL veremem.
₺500-700 dediğiniz oyunlar 2 elin parmağını geçmeyen, EA gibi paragöz firmaların çıkardığı bug dolu tekrar oyunları. Oyun sektöründe yüz binlerce oyun içinden 2-3 çöp oyuna takılıyorsunuz ya, gören de Cyberpunk 2077, TLoU Part 2 gibi bir şey de ona ulaşamıyor sanacak. Zaten fiyatı tavan olup oynanmaya değer birkaç oyun var, onları da oynamak istiyorsa köşeye para atıp indirimlerde gayet de güzel alabilir.

Ayrıca, PS kullanmıyorsanız (PS alması bir dert, oyunlarını alması apayrı bir dert çünkü. Bindirim üzerine bindirim...) oyun fiyatları gayet de kabul edilebilir düzeyde. Buldunuz, bunamayın.

İnşallah biter, öyle olmasını umut ediyorum.
Ama sonuçta internet alemindeyiz, köklü bir çözüm getirilmediği sürece korsanın bitmesi imkansız gibi bir şey.

₺500-700 dediğiniz oyunlar 2 elin parmağını geçmeyen, EA gibi paragöz firmaların çıkardığı bug dolu tekrar oyunları. Oyun sektöründe yüz binlerce oyun içinden 2-3 çöp oyuna takılıyorsunuz ya, gören de Cyberpunk 2077, TLoU Part 2 gibi bir şey de ona ulaşamıyor sanacak. Zaten fiyatı tavan olup oynanmaya değer birkaç oyun var, onları da oynamak istiyorsa köşeye para atıp indirimlerde gayet de güzel alabilir.

Ayrıca, PS kullanmıyorsanız (PS alması bir dert, oyunlarını alması apayrı bir dert çünkü. Bindirim üzerine bindirim...) oyun fiyatları gayet de kabul edilebilir düzeyde. Buldunuz, bunamayın.
Fiyatının ne olduğundan çok hak etmiyor mu ona bakarım. Eğer ortalama bir oyun olup fahiş fiyatı varsa korsan indiririm.
Total War: Warhammer ve DLC'leri hiçte ucuz değil ama hak ettiğinin düşündüm aldım mesela.

Bir oyuna 700 TL vermek istemiyorsanız korsan oynamayın şirketler para kaybetmemek için fiyatı arttırıyorlar.

Mortal combat 11 ve Marvels Avengers da kırıldı.

CPY Avengers da kırdı 🤠

Adsız.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı