Korsan Oyundan Kişisel Bilgiler Ele Geçirilir mi?

Daha fazla  
SinglePlayer oyunları fiyatları çok fahiş ise korsan olarak kullanıyorum ama mesela Witcher 3 çok güzel bir oyun satın almayı düşünüyorum.
Online oyunlar olarak da CSGO ve PUBG fiyatları çok uçuk değil onları almayı düşünüyorum.
Fakat Steam'e bilgilerimi vermeden önce sistemimdeki bu korsan yazılımlar sorun çıkartır mı ?
Forumda böyle şeyler yasaksa bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsana destek verilmiyor ancak bilgi amaçlı sorulduğunda sorun olmuyor, diye biliyorum.

Korsan uygulamaların neredeyse hepsinin amacı bellidir, sorun çıkartmaz veya kişisel bilgiler ele geçirilmez. Ama düşük bir ihtimal de olsa zararlı yok değil elbette. Bilgisayarınızda barındırmak bir soruna yol açmayacaktır sadece orijinal yüklemeden önce eskiyi kaldırsanız yeterli.

SinglePlayer oyunları fiyatları çok fahiş ise korsan olarak kullanıyorum ama mesela Witcher 3 çok güzel bir oyun satın almayı düşünüyorum.
Online oyunlar olarak da CSGO ve PUBG fiyatları çok uçuk değil onları almayı düşünüyorum.
Fakat Steam'e bilgilerimi vermeden önce sistemimdeki bu korsan yazılımlar sorun çıkartır mı ?
Forumda böyle şeyler yasaksa bilmiyorum.
İyi forumlar kardeşim. Steam üzerinde baya oyuna sahibim. Korsana destek verilmiyor. Fakat korsan kullanmıyorum da değil. Günümüz ülkesinde hayat pahalı olduğundan oyun rafları da bu durumdan etkileniyor. Korsan oyunlar hiç bir kişisel bilgiye el sürmez. İçin rahat olsun. Bende mesela Call of Duty serisi aşırı pahalı olması sebebiyle korsan. Ama ben demiyorum korsan kullanın demiyorum. Çünkü işin içinde emek var ama günümüz ülkesinde hayat pahalı. Yani sakıncası yok. Selamlar.

Keylogger bile olabilir.
Keylogger korsan oyunlarda bulunmamaktadır. Fakat tanınmamış crack grupları içine virüs coinminer vb. virüs atabiliyor. 2 ay önce bilgisayarıma program kurmuştum program kuruluma başladığı an ekran dondu yazı tipi değişti ve birtakım şeyler eklendi bilgisayarıma. Direk durdurdum kurulumu ve sonrasında hemen ESET sağolsun virüsleri sildim. 30 virüsten 29'u Trojan 1'i Kriptik virüs(Coinminer) çıktı. Altta kalan dosyaları ise kendim sildim. Şu an da kontrol ediyorum 1 ayda 1 yapıyorum taramamı. Keylogger da yemedim sıkıntı yok. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı