Korsan Oyunların Bilgisayara Zararı Olur mu?

ereenx

Centipat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Benim bilgisayarımda korsan oyun olarak Minecraft ve ETS 2 var :D Sizce korsan oyunların bilgisayara zararı olur mu? söylerseniz çok sevinirim :) Şimdiden teşekkürler.
lol man so funny.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında az korsan oyun oynamadım ve şu güne kadar zararını görmedim fakat etikliği ve kullanımı tartışılır. Bilinen yerlerden indirirseniz sıkıntı olacağını düşünmüyorum deneyimlerime göre.

Çoğu zaman olmuyor, korsan olarak indirdiğin verilerin çok azında zararlı yazılım bulunuyor. Bu yüzden güvenilir kaynaklardan indirirsen sorun yaşamazsın, güvenilir kaynaktan kastım site değil korsanı yayımlayan gruptur.

Ben doğru bilgi vermeye çalışıyorum, bir dosyanın içinde virüs yoksa yoktur. Korsan kullanım etik değil diye "içinde virüs var sakın kullanma" diyemem. Ancak kullanmanı da önermem, ücretini ödeyip almak her zaman daha iyidir.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Benim bilgisayarımda korsan oyun olarak Minecraft ve ETS 2 var :D sizce korsan oyunların bilgisayara zararı olur mu? Söylerseniz çok sevinirim :) şimdiden teşekkürler. Eki Görüntüle 634670

Virüssuzse olmaz virüsluyse olur.
Korsan önermiyoruz fakat indireceksen de arkanda sağlam bir antivirüs olmadan indirme.

Bizim eve ilk bilgisayar 2007'de girdi. İlk orjinal oyunum 2018'de falan oldu heralde. 11 yıl boyunca korsan oyundan bilgisayarıma bir şey olduğunu hatırlamıyorum. Tabi bıraktık bu işleri.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı