Korsan Oyunların Bilgisayara Zararı Olur mu?

Hayatımda hep laptop kullandım, çoğu oyunu oynayamadım. Daha dün ilk ve yeni kasamı aldım, eskilerden oynamak istediğim mesela CoD Black Ops serisi gibi oyunları satın almak çok saçma oluyor, fiyat açısından. Ama yine de bu sistemime korsan yüklemeyeceğim, Windows'un bile Key'ini satın aldım:D.

Ben her ay aşırı korsan oyun oyun indirmemden dolayı bilgisayarımı formatlarım. Formatlamadan önce virüs taraması yapıyorum. 1 senedir hiçbir sıkıntı görmedim. Bazı Torrent sitelerinde virüs taraması yapıldıktan sonra siteye konulur. O sitelerden virüs bulaştığını hatırlamıyorum.

GTA 5'e verilen emek te, i ETS 2 ve Minecraft'a verilen emek değil mi? Korsanı savunduğun için raporluyorum.

Tamam kardeşim. Acaba ETS 2'ye veya Minecraft'a 5 yıl çalışıldı mı? Notch Mojang'a Minecraft'ı sattı zaten Mojang'da hazır oyunu alıp birkaç Update yaptı yani?

15 yaşına gelene kadar korsan oynadım ve hiçbir sorun çıkmadı. Bu sene ininal kart falan alınca bilgisayara format atıp korsan oyunları sildim ve yerine orijinal oyunlarla dolu bir HDD oluşturdum. Yani forum olarak korsana karşıyız ama ileride oyunun orijinalini alacağım derseniz bir sıkıntı olmaz.

Tabii ki orijinalini alacağım zaten ETS 2'yi deneme amaçlı parasız aldım birkaç gün oynadıktan sonra oyun bu kadar deneme yeter artık oyunu ücretli alabilirsiniz diyor oyunu şimdi oynayamıyorum bile ama birkaç kişi anlamadan dinlemeden korsan oyunlara karşıyız seni raporluyorum diyor.

Hayatımda hep laptop kullandım, çoğu oyunu oynayamadım. Daha dün ilk ve yeni kasamı aldım, eskilerden oynamak istediğim mesela CoD Black Ops serisi gibi oyunları satın almak çok saçma oluyor, fiyat açısından. Ama yine de bu sistemime korsan yüklemeyeceğim, Windows'un bile Key'ini satın aldım:D.

:D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Benim bilgisayarımda korsan oyun olarak Minecraft ve ETS 2 var :D sizce korsan oyunların bilgisayara zararı olur mu? Söylerseniz çok sevinirim :) şimdiden teşekkürler. Eki Görüntüle 634670

Virüs bulaşır daha fazla virüs bulaşır daha daha fazla bulaşır falan kanka git direk orijinal al oyununu ben eskiden çok crack oynuyordum hem saat de kasarsın falan.

Geri
Yukarı