Korsan oyunların boyutları neden düşük oluyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsan oyunların türüne göre değişir bu durum. Reloaded adlı grup repacksiz crack işlemini uygulayıp sunar. Fitgirl ise repack işlemi yapar. Ama ne hikmetse o sıkıştırılan oyundan Fitgirl gram dosya silmeden bize sunuyor. Blackbox adlı grup zaten repack babası. Korsan oyun satıcıları genelde buraya başvurur ve bu sürümün oyunları gereksiz dosyaları siler gereksiz dilleri siler oyuncuya öyle sunar. Bu da daha fazla hata demek daha az detay demek. Korsana destek vermiyoruz. Fakat gerektiğinde yani oyunlarda programlarda bu yöntem kullanılır. Ben kullanmadım mı? Evet kullandım hemde çok ama şu aralarda hakkını verdiğini düşündüğüm oyunları satın almışımdır. Fakat Call of Duty gibi oyunların tanesi aşırı derecede pahallı olduğundan almadığımı ve korsan kurduğumu da kabul etmeliyim. Selamlar

Sorunun cevabı dosyaları ultra extreme şekilde sıkıştırmaları. Dosya boyutunun az olması da en basitinden Çince dilini silmek :LOL:

Hocam RIP sisemi yapıyorlar, gereksiz konuşma dosyaları falan siliniyor. Bu sayede daha düşük boyutlar sağlanıyor.

Ben sıkıştırma tekniklerinden oluştuğunu düşünüyorum. Örneğin; 243, 101, 92... şeklinde giden bitleri bir fonksiyon olarak yazabilirsiniz. Bu fonksiyonu da tekrardan açarak veriyi sağlayabilirsiniz.

Genel olarak korsan koruma yazılımları uygulama boyutlarını çok arttırıyor. Kırılmış uygulamalarda ise koruma kısımları silindiği için boyutlarda küçülme meydana geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı