Korsan oyunların yüzde kaçı virüslü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaynağınızın güvenilir olması gerekiyor. 1337X en bilinenlerinden biri P2P ağ konusunda. Eğer doğru uploaderı bulursanız (ki 1337X, diğer sitelere göre daha sıkı bir kontrol mekanizmasına sahip.) hiçbir virüs yemezsiniz.

Fitgirl reistir ya. Detroit'i, Gta 5 dışındaki tüm seriyi, Mortal Kombat 11'i, Desperados 3'ü oradan indirdim. Baya faydası dokundu.

Oyun paralı ise ve site beleş satıyorsa kaçın eğer ücretsiz oyunsa sıkıntı yoktur ben 6 yıl crack yerlerden indirdin hiç virüse karşılaşmadım.

Reis sal gitsin. Forumda korsandan nefret eden bir doğrucu davutum. Gerçekte oyunlarımın %5'i orijinal.

Aslında oyun fiyatları bu kadar uçuk olmasa ve DRM korumaları sistemleri bu kadar zorlamasa ben kimsenin korsan kullanacağını sanmıyorum. Ama oyun hakkında fikir edinmek için ( özellikle demosu yoksa) çok işe yarar bir şey olabiliyor. Eskiden firmalar demolar yayınlardı sahi. Şimdi neden yapmıyorlar acaba?

Uyarı alırım diye ismi söylemiyordum da aynısını yapıyormuşuz. Güvenlik ve dosya boyutu olarak en düzgün kişilerden birisi bana göre de. Google'da en tepede çıkan bile sahte sitesi.
Katılıyorum. Ben şahsen 3 tane yer kullanıyorum. Biri Fitgirl, biri çok bilinen bir Türk site diğeri de derya deniz olan bir site:D Ama derya deniz olan site biraz riskli:D Zaten Fitgirl genelde o siteye upload yapıyor. Neyse çok detaya girdik:D

Ben uzun zamandır crack kullanıyorum, hangi site olursa olsun dikkatli olmak gerekiyor. Watch Dogs 1'in bütün cracklerinde BTC mining virüsü vardı mesela.

Aslında oyun fiyatları bu kadar uçuk olmasa ve DRM korumaları sistemleri bu kadar zorlamasa ben kimsenin korsan kullanacağını sanmıyorum. Ama oyun hakkında fikir edinmek için ( özellikle demosu yoksa) çok işe yarar bir şey olabiliyor. Eskiden firmalar demolar yayınlardı sahi. Şimdi neden yapmıyorlar acaba?

Haa o da var. Ben Pes'i demo alıp bypass'ladım bedavaya steamden P😎😎es aldım
Haa o da var. Ben Pes'i demo alıp bypass'ladım bedavaya steamden Pes aldım.😎😎😎

Uplay'in o sistemini seviyorum. Trial versiyonları çok işe yarıyor. Ayrıca dediğiniz gibi ucuz olsa kimse istemez. Hele ki Xbox Gamepass gibi sistemler varken biraz saçma geliyor. İlk ay 6 TL'ye satın aldık gözüm gönlüm açıldı:D

Ben uzun zamandır crack kullanıyorum, hangi site olursa olsun dikkatli olmak gerekiyor. Watch Dogs 1'in bütün cracklerinde BTC mining virüsü vardı mesela.

Reloaded versiyonunda yok diye biliyorum. Legends olması lazım mining olan versiyon.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı