Program indirdikten sonra bilgisayara virüs bulaştı

Hocam ben kullanmayı bırakalı yıllar oldu. Bir tane adam hevesimi çok kırmıştı ama iyi ki kırmış. Adam arkada selena izlerken onu izlediğime dair mesaj attım ve diziyi kapattım, herif bana sövüp sal beni selena izleyeceğim demişti. O olaydan birkaç hafta sonra sildim programı.

Hemen format atmanı tavsiye ediyorum dostum. Artık bir dost seçerken daha dikkatli olursun. Ayrıca sana her gönderilen programları açayım deme. Ben en güvenilir sitelerin programlarını zar-zor açıyordum.

Hemen format atmanı tavsiye ediyorum dostum. Artık bir dost seçerken daha dikkatli olursun. Ayrıca sana her gönderilen programları açayım deme. Ben en güvenilir sitelerin programlarını zar-zor açıyordum.

Hocam ben kullanmayı bırakalı yıllar oldu. Bir tane adam hevesimi çok kırmıştı ama iyi ki kırmış. Adam arkada selena izlerken onu izlediğime dair mesaj attım ve diziyi kapattım, herif bana sövüp sal beni selena izleyeceğim demişti. O olaydan birkaç hafta sonra sildim programı.

Asdeadsfg aefsrgewqrtg adam keyifçi ya.

Bir EXE dosyasından bilgisayarın içine sızmak imkansız olmalı ya.

Formatladım şu an hesaplarımıda geri aldım herkese teşekkürler.

İmkanlı darkcomet remcos RAT gibi yazılımlar ile tek dosya ile sızılıyor çünkü o EXE'lerin içlerinde modüller pluginler var sen açınca hepsi PC ne bosalıyor ve kontrol gidiyor arayüze bildirim.

Bu konularda bilgin fazla yoksa antivirüs kullanabilirsin.

Bütçen varsa.

Bütçen yoksa.

Bu konularda bilgin fazla yoksa antivirüs kullanabilirsin.

Bütçen varsa.

Bütçen yoksa.

Bunlarda geçiliyor hocam her antivirüs bypass ediliyor ama normal kullancıyı korurur.

Geri
Yukarı