Korsan Windows 7'ye Windows 10 kurma

Lugraff

Decapat
Merhabalar. Benim işletim sistemim daha önceden Windows 8 idi fakat daha sonra Windows 7'ye geçirmek zorunda kaldım. Büyük ihtimalle cracklidir. Şimdi ben bu PC'ye nasıl ücretsiz Windows 10 kurabilirim? İnternetten her türlü videoyu izledim ama bir türlü güvenemedim herhangi birine.Video göndermezseniz sevinirim muhtemelen hepsini izledim çünkü.

ISO dosyasını kuracağım flash belleğin boş mu olması gerekiyor. Ya da ben bu kurulumu yaptıktan sonra PC'ye format atılayacak mı ona göre başka flash bellek bulmam gerekiyor.

Hocam kabaca yapacağınız adımlar;
Windows 10 yükleme USB'si hazırlamak. Bootable USB hazırlamak.
Windows 10'u yüklemek
Sonra lisanslı veya lisanssız bir şekilde kullanmak.
Technopat kanalında hepsinin videosu mevcut açık ve net bir şekilde anlatılmış.

Ürün anahtarını atlayacaksın. Normal olarak kuracaksın, orijinal etkinleştirme olayı Windows'u kurduktan sonra gerçekleşecek.

tech.png

Atlama butonu gibi bir şey çıkmıyor herhangi bir sayı girmeyi denedim o da olmadı. Nasıl atalayacağım.
Ürün anahtarını atlayacaksın. Normal olarak kuracaksın, orijinal etkinleştirme olayı Windows'u kurduktan sonra gerçekleşecek.
Hadi hocam yap bir güzellik yatmadan halledelim şu işi

Şu an telefondan yazıyorum PC'ye reset atınca W10 yüklendi ama Windows'u herhangi bir sürücüye yükleyemiyorum. Seçtiğiniz diskte MBR bölüm var diyor. Herhangi bir sunucuyu biçimlendirsem sorun düzelir mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı