Korsan Windows 7'ye Windows 10 kurma

Lugraff

Decapat
Merhabalar. Benim işletim sistemim daha önceden Windows 8 idi fakat daha sonra Windows 7'ye geçirmek zorunda kaldım. Büyük ihtimalle cracklidir. Şimdi ben bu PC'ye nasıl ücretsiz Windows 10 kurabilirim? İnternetten her türlü videoyu izledim ama bir türlü güvenemedim herhangi birine.Video göndermezseniz sevinirim muhtemelen hepsini izledim çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyebilirsin.

Son düzenleme:
Merhabalar. Benim işletim sistemim daha önceden Windows 8 idi fakat daha sonra Windows 7'ye geçirmek zorunda kaldım. Büyük ihtimalle cracklidir. Şimdi ben bu PC'ye nasıl ücretsiz Windows 10 kurabilirim? İnternetten her türlü videoyu izledim ama bir türlü güvenemedim herhangi birine.Video göndermezseniz sevinirim muhtemelen hepsini izledim çünkü.

Windows 7 ve Windows 8.1´den Windows 10´a free upgrade özelliği sadece 1 yıl sürdü (2015´ten 2016´ya kadar). Bugün free ve lisanslı Windows 10 kuramazsınız. Önünüzde 2 seneçek var; ya parayla Windows 10 lisansı satın alacaksınız (çok pahalı), ya da lisanssız (etkinleştirilmemiş, crackli değil) Windows 10 kullanacaksınız. Microsoft etkinleştirilmemiş Windows 10 kullanımına izin veriyor. Güncelleştirmelerinizi sorunsuz alırsınız ve sağ alt köşede kapatamayacağınız bir Windows etkinleştirme yazısı çıkar. Bu şekilde kullanabilirsiniz. Alternatif olarak GNU/Linux dağıtımlarından birisine geçebilirsiniz.

Windows 7 ve Windows 8.1´den Windows 10´a free upgrade özelliği sadece 1 yıl sürdü (2015´ten 2016´ya kadar). Bugün free ve lisanslı Windows 10 kuramazsınız. Önünüzde 2 seneçek var; ya parayla Windows 10 lisansı satın alacaksınız (çok pahalı), ya da lisanssız (etkinleştirilmemiş, crackli değil) Windows 10 kullanacaksınız. Microsoft etkinleştirilmemiş Windows 10 kullanımına izin veriyor. Güncelleştirmelerinizi sorunsuz alırsınız ve sağ alt köşede kapatamayacağınız bir Windows etkinleştirme yazısı çıkar. Bu şekilde kullanabilirsiniz. Alternatif olarak GNU/Linux dağıtımlarından birisine geçebilirsiniz.
Ama ben windows 10 u microsoft un sitesinden yukledim kurdum ve crackli degil o nasil oluyor

Windows 7 ve Windows 8.1´den Windows 10´a Free upgrade özelliği sadece 1 yıl sürdü (2015´ten 2016´ya kadar). Bugün Free ve lisanslı Windows 10 kuramazsınız. Önünüzde 2 seneçek var; ya parayla Windows 10 lisansı satın alacaksınız (çok pahalı), ya da lisanssız (etkinleştirilmemiş, crackli değil) Windows 10 kullanacaksınız. Microsoft etkinleştirilmemiş Windows 10 kullanımına izin veriyor. Güncelleştirmelerinizi sorunsuz alırsınız ve sağ alt köşede kapatamayacağınız bir Windows etkinleştirme yazısı çıkar. Bu şekilde kullanabilirsiniz. Alternatif olarak GNU/Linux dağıtımlarından birisine geçebilirsiniz.

Ben de tam olarak etkinleştirilmemiş W10'u nasıl kurabileceğimi sordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izleyebilirsin.

ISO dosyasını kuracağım flash belleğin boş mu olması gerekiyor. Ya da ben bu kurulumu yaptıktan sonra PC'ye format atılayacak mı ona göre başka flash bellek bulmam gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı