Korsana İnat Steam Profillerimizi Paylaşalım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim Steam vardı için de 1 oyun vardı. Şifresini unuttum şimdi oyun da havaya gitti.

Eskiden bende korsan oyun oynuyordum şu crack update saçmalıklarından bıktığım için artık oyunları orjinal satın alıyorum.
Para olsa elbette biz de alırız. Kim istemez ki orjinal bir oyununun olmasını.

Son düzenleme:
Steamdeki indirimler sayesinde artık orijinal oyun pahalı bir şey değil. Örneği zamanında 6-7 liradan çok daha pahalı olan Max Payne 3 indirimle 6-7 lira civarlarına düştü. Tamam açıkcası ben de gidip 100-200 liraya oyun almam ama Steamde,G2A' da da oyunları 10 20 liraya alabiliyorken niye alınmasın ki? Bu zenginlik değil kul hakkına saygıya önem vermektir.
Bu arada Steam kullanıcı adı onurozdag.

Konuyu saptırmayalım bu konuda Steam profillerimizi ve Steam'la tanışma hikayemezi paylaşıyoruz.

Sadece 2 oyun :) Origin'imde de 2 oyun var bunlar yetiyor bana :D (Rocket League, FIFA 15, CS:GO, Battlefield 3)
Adsız.jpg

Steam Community :: WindblowN

Aslen 52 tane oyunum var. Diğerleri hafta sonu için denemelik gönderilen oyunlar. Ayrıca GOG sitesinde de bir hesabım ve oyunlarım var (retro oyunlar). Minecraft'ta var orijinal. Steam'da İngilizce, İngilizcem gelişsin diye yaptım geçen yıl, alıştım sonradan.
Steam.png
Steam2.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı