Korsana İnat Steam Profillerimizi Paylaşalım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Steam: İssavron
Origin: İssavron12
PSN: goktug9559
Hayatımda sadece Euro 2008'i korsan oynadım. Zaten genelde F2P oyunlar oynadığım için(Warrock, Knight, Metin 2, Silkroad, LoL, CS 1.6) pek işim olmadı Steam ile falan. Daha sonra BF3 çıkınca Origin ile tanıştım. Steam'i Origin'den sonra duydum ve uzun bir zaman kullanmadım. Cod:AW çıkınca ve Kevin Specey'in oynayacağını duyunca Steam'dan ilk oyunumu aldım. O kadar. Zaten Originde 4, Steamda 2 oyunum var. Çoğu oyunum PS4'te.

upload_2015-9-27_1-13-59.png

Origin olur mu? Steam kullanmıyorum, çok oyun oynayan biriside sayılmam, eskiden origin hesabımdaki oyunları oynuyordum. 3 Yıldır Battlefield 3 oynuyorum, en uzun süre oynadığım oyundur kendisi.

Bu arada belki bazılarınız kızacak ama değinmeden geçemeyeceğim. Bu E-Spor, Türk oyun sektörünün gelişmesi falan pazarlama taktiğidir, yani size oyunu aldırmak için yapılıyor, siz aldıkça ucuzlayacağı falan yok, dolar veya euro cinsinden aldığınız için, yani ithalat yaptığınız için TL değer kaybedecektir. Eğer Türk oyun sektörünü geliştirmek istiyorsanız oyun ihracatı yapın.

E-Spor olayı ise oyun oynayarak insanların ünlü olabileceği veya zengin olabileceğine inandırıyorlar. Siz E-Spor sayesinde 10.000$ kazanacak seviyeye gelene kadar(1-2 yıl diye tahmin ediyorum) yapımcılar 100.000$ kazanmış olur sizin sayenizde.(Rakamları salladım biraz :) ) O oyunu oynarken illaki o oyuna para vereceksiniz ve arkadaşlarınızı başlatacaksınız, daha doğrusu bu tarz oyunlar genelde takım istiyor, arkadaşlarınızı da başlatacaksınız o oyuna. Oyun içi DLC falan filan. Birlikte baya para bayılırsınız. Gün gelecek müsabakalara katılacakasınız, 5000$ ödüllü, bu müsabaka heryerde yayınlanacak, sizi izleyenlerde o oyuna başlayacak veya daha fazla azim yapacak. Bu döngü bu şekilde devam edecek. 35 yaşına geleceksiniz, iş başvursuna gittiniz, soracaklar ne yaptın? Sizde ben yıllarca akşama kadar oyun oynadım, ünlü oldum, 5000$ kazandım, sonra da sizi işe alırlar. 35 yaşından sonra oyun oynayacak refleksleriniz kalmaz zaten.

Screenshot_141.jpg

korsana inat :)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    239,8 KB · Görüntüleme: 653
  • serkan.jpg
    serkan.jpg
    180,9 KB · Görüntüleme: 501
6 yaşımdan beri oyunlarla iç içe olduğumdan dolayı hep korsan kullandım ta ki CS:GO'nun çıktığını duyduğum ana kadar. Çıktığını duydum Youtube'da gördüm, zaten CS 1.6 oynayan ben hastası kaldım CS:GO ya direk hangi platform baktım Steam hemen üyeliğimi açtım ve satın aldım(%50 indirimdeydi bide 12 TL ye aldım). Derken yılbaşı indirimleri yaz indirimi, kış indirimi, cadılar bayramı indirimi bir bakmışım 76 oyun sahibiyim ve korsan oyun kalmamış bilgisayarımda.

Gerçi arada bir çok istediğim ama indirime girmeyen oyunları indirdiğim oluyor ama elimden geldiği kadar hep orjinal oynuyorum. Mesela 1 ay önce Borderlands 2 korsan indirmiştim sonra Steamda indirime girdi hemen satın aldım.

Ayrıca grup falan varsa eklerseniz veya link atarsanız hemen katılabilirim.

1.jpg

6 sene olmus be, dahada devam eder.

Dosya Ekleri

• steam.png
    steam.png
    240 KB · Görüntüleme: 2.096
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı