"Korsana neden karşısınız?" tarzı konular yasaklansın

Tamamen katılıyorum, konu açıldığında farklı muhabbet dönse neyse, aynı şeyi farklı konularda konuşmaktan başka bir şey yapılmıyor. İstisnasız her konu da kapanıyor. Gerek yok.

Burası bir forum, bir soruyu yasaklamak demek burayı forumdan çıkartır. Ben de haz etmiyorum ve konuya girmiyorum, bu kadar basit. Ayrıca siz ''x yasaklansın'' adı altında konu açarak bir konunun yasaklanacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.
Boşuna açtığımı kuralları okuyunca anladım zaten. Her şey forumdaki yöneticilere bakıyor ama belki dikkat çekeriz.

maxresdefault.jpg

Bence bu resim çok anlamlı. Gene attım kusura bakmayın :D
çoğuda konu izlenmesi almak için yapıyor. Bizde düşüyoruz tuzağa ne yapalım mecburi görev :D

Korsana destek vermezsen verme kardeşim. Umurumda değil. Korsan benim hayatım ve her zaman da hayatım olacak. Korsan siteler Türkiye'de engellense ülkenin yarısı felç. Ha ama Technopat ta korsan neden desteklenmiyor diye sorarsanız, bu forum yasal bir forum.

Sosyal'de indirme linki zaten vermiyoruz, ama sırf arkadaş korsan indirmiş ve yardım istemiş diye konusunun kapatılması çok ayıp çok.

Bence de açılmasın böyle konular. Forum yasal olduğu sürece korsana destek yok.

Korsana destek vermezsen verme kardeşim. Umurumda değil. Korsan benim hayatım ve her zaman da hayatım olacak. Korsan siteler Türkiye'de engellense ülkenin yarısı felç. Ha ama Technopat ta korsan neden desteklenmiyor diye sorarsanız, bu forum yasal bir forum.

Sosyal'de indirme linki zaten vermiyoruz, ama sırf arkadaş korsan indirmiş ve yardım istemiş diye konusunun kapatılması çok ayıp çok.

Bence de açılmasın böyle konular. Forum yasal olduğu sürece korsana destek yok.
Okuduğunuzu anlayamamanız beni çok üzdü. "Korsana neden karşısınız?" gibi herhangi bir yardım istenmeyen sürekli tartışmaya dönen konulardan bahsettim ben.

basit, girmeyin? Onların istediği girip kavga etmeniz eğer girmezseniz mesajlar az olur ve daha da bu konular açılmaz.

Geri
Yukarı