Kredi kartı limiti 1 sene geçmesine rağmen artmıyor

Ben Yapı Kredi'nin maaş müşterisiyim, 2 yıldır aktif olarak kullanıyorum şu an kredi kartı limitim 144.000 TL esnek hesap limitim 50.000 TL, buna ek olarak Enpara bankasında 6.000 TL esnek hesap mevcut. Müşteri limiti diye bir durum var onun sınırlarını zorluyorum. Sende böyle bir durum olması ilginç. Findeks raporu alıp bizimle paylaşır mısın?

3 gün önce baktım 1407 şu an.

Halihazırda Enpara 92 bin TL
Yapı Kredi 3.800 TL
VakıfBank 4 bin TL.
DenizBank 5 bin TL
İş Bankası 2 bin TL.
Garanti 19.900 TL
Bunlar var hepsinde denedim limit arttırımı ancak vermedi hiçbirisi.

Gelir belgesi istiyor.
126.700 TL'lik müşteri limitin var ise zaten vermemeleri normal. Eğer bir karta yoğunlaşmak istiyorsan diğerlerini kapatmalısın veya azaltmalı. Bu arada Enpara gibi komik bir kart için 92.000 TL limit de çok boş olmuş. Gelir bilginizi yüksekten yazabilirsiniz. Sadece geçen zaman değil, bu süre zarfında harcama sıklığı, harcamalarınızın tutarları(işlem hacmi), ödemeleri nasıl ne kadar hızlı ve kaç liralık yaptığınız gibi etmenleri çok iyi tuttuğunuz sürece müşteri limitinizi artırırsınız. 8 yıldır Yapı Kredi kullanıyorum ve maaşımın 19 katı limitim var. Sadece onu kullanıyorum bir de. Bu süre zarfında yüksek hacimli ve düzenli ödeme yaptım. Örnek olsun.

126.700 TL'lik müşteri limitin var ise zaten vermemeleri normal. Eğer bir karta yoğunlaşmak istiyorsan diğerlerini kapatmalısın veya azaltmalı. Bu arada Enpara gibi komik bir kart için 92.000 TL limit de çok boş olmuş. Gelir bilginizi yüksekten yazabilirsiniz. Sadece geçen zaman değil, bu süre zarfında harcama sıklığı, harcamalarınızın tutarları(işlem hacmi), ödemeleri nasıl ne kadar hızlı ve kaç liralık yaptığınız gibi etmenleri çok iyi tuttuğunuz sürece müşteri limitinizi artırırsınız. 8 yıldır Yapı Kredi kullanıyorum ve maaşımın 19 katı limitim var. Sadece onu kullanıyorum bir de. Bu süre zarfında yüksek hacimli ve düzenli ödeme yaptım. Örnek olsun.
Bana göre max 3 kart kullanmalısın.Bende şu şekil (Axess,WORLD,Bonus )

Geri
Yukarı