Kredi kartını hangi bankadan çıkartmalıyım?

• Konuyu başlatan Mazc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B

Mazc

Femtopat
Daha fazla  
Kredi kartını günlük hayatta kullanacağım genelde kıyafet ayakabılarda ve teknoloji ürünlerinde taksite bölüp kullanacağım aklımda şu an Enpara ve İş Bankası var ikisi arasında kararsızım.

Rahatlıkla taksit yapabileceğim anlaşmalı banka.

Reşit değilim babam adına çıkartıcağım.

En parada kart aidatı yok.
İş bankasında 100TL aidat var.
Garanti olmaz.

Enpara gayet mantıklı. Sonradan taksitlendirme falan da yapılabiliyor uygulamasından. Kart aidatı ve işlemlerde ücret ödenmemesi en büyük artısı.

Kredi kartını günlük hayatta kullanacağım genelde kıyafet ayakabılarda ve teknoloji ürünlerinde taksite bölüp kullanacağım aklımda şu an Enpara ve İş Bankası var ikisi arasında kararsızım.

Rahatlıkla taksit yapabileceğim anlaşmalı banka.

Reşit değilim babam adına çıkartıcağım.

En Para'da kart aidatı yok.
İş Bankasın'da 100TL aidat var.
Garanti olmaz.

Garanti olmaz demişsiniz ama her türlü şansınızı deneyip alirsaniz garanti en iyi kredi kartlarından.

Onun dışında Garanti'ye en yakın Ziraat Bankkart var.

Kredi kartı avantajlarını kullanacağım bol bol diyorsan İş Bankası o 100 lirayı nötrlüyor. Bende ilk 3 ay hesap yaptım şimdiden 80 lira Maxipuan kazanmışım. Ve her bankasının aidatsız kredi kartı var haberin olsun. Olmak zorunda. Genelde sitelerinden gizliyorlar. Konuşarak alabilirsin her bankadan.
Onun dışında garantiye en yakın ziraat Bankkart var.
Ziraat Bankkart en kötü kredi kartı olabilir.

Garanti olmaz demişsiniz ama her türlü şansınızı deneyip alirsaniz garanti en iyi kredi kartlarından.

Onun dışında Garanti'ye en yakın Ziraat Bankkart var.
Garantinin yıllık aidatı yüksek o yüzden öyle dedim.
Enpara'yı kullanabilirsiniz gayet memnunum.
En parada iş yeri anlaşması az o biraz sorun değil mi
Enpara gayet mantıklı. Sonradan taksitlendirme falan da yapılabiliyor uygulamasından. Kart aidatı ve işlemlerde ücret ödenmemesi en büyük artısı.

Babanızın maaş aldığı bankadan da olur. Aidat olmadan da veriyorlar.

Babam garanti aslında gel dedi sana verim kredi kartını ama ne harcadığımı falan görecek bende öyle sevmiyorum hani.

Bir de maaşı falan yatıyor ya ondan da bir şey olur diye korkuyordum.

Yok hocam. Korkmaya gerek yok.

Geri
Yukarı