Krize rağmen insanların hiçbir şeyden geri kalmaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@LeonScottKennedy millet parayı nasıl harcayacağını sana mı soracak?
Al işte. Kesinlikle iktidarı desteklemiyorum yönetim berbat ülkenin hali de rezillik ama orada burada açız açız diye ağlayan çoğu kişi çıkarıyor iphone. Ben buna ne diyeyim ki? Gerçekten aç olanlar da çok fazla var tabi reddedilemez bir gerçek.

Hocam iphone alan kesimin çoğu zaten parayı dert etmeyen tipler. Sırf artistlik olsun diye kullanan kişiler. Yeni telefon aldım inanabilir misin bilmem ama çakması 3.000 tl tuttu çakma diyorum sence gerçeği ne kadardır ?

Ablam lise 1'e gidiyor ancak hayla telefonu yok..

Hocam iphone alan kesimin çoğu zaten parayı dert etmeyen tipler. Sırf artistlik olsun diye kullanan kişiler. Yeni telefon aldım inanabilir misin bilmem ama çakması 3.000 tl tuttu çakma diyorum sence gerçeği ne kadardır ?
Bu arada çakma telefonların kısırlığa kadar yolu var keşke o paraya orijinal normal bir telefkn alsaydınız. Tehlikeli onlar.

@LeonScottKennedy yahu millet alacağını taksitle alıyor. Adam bilmem ne telefon alıyor, onu da 12 taksitle alıyor. Peşin alabilen sayısı çok az zaten. Sen hâlâ neyden bahsediyorsun? Şu sokakta çıkar telefonunu göster diyen malum partili dayılardan farkın yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ülkenin durumunu az çok açıklayan bir durum.

@LeonScottKennedy yahu millet alacağını taksitle alıyor. Adam bilmem ne telefon alıyor, onu da 12 taksitle alıyor. Peşin alabilen sayısı çok az zaten. Sen hâlâ neyden bahsediyorsun? Şu sokakta çıkar telefonunu göster diyen malum partili dayılardan farkın yok.
Benim aklıma telefon geldi yoksa çook örneği var. Biraz dayı gibi olduk doğrudur 😅.

Sen bence asosyal kalmışsın, krizi de bahane ediyorsun. Üstelik kriz senin anladığın gibide değil. Senin aklında kriz olunca insanların sokakta sürünmesi falan geliyorsa, insanlar sürünmüyor ama neredeyse herkes eski hobilerinden ve zevklerinden feragat ediyor. E buna rağmen herkesin eve tıkılmasını beklemekte abes. Bence sen biraz hava al, pazar falan dolaş asıl gerçek krizin insanlara nasıl yansıdığını gör. Elbette insanlar kriz var diye yaşamayacak değil, herkes bir şekilde kısarak yaşıyor, yaşamaya çalışıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı