"Krnl" virüs mü?

Fluxus'u ve Krnl'yi 14 yıllık bir bilgisayarda kullandım fakat krnl injectlenmişken CPU kullanımı %65-85 arasındaydı, hiç inmiyordu. Krnl'yi silmeden devam ettim (kapalıydı), sonra Fluxus'u injectledim. Oyunlar aynıydı fakat 2 hilede oluşan kullanım farkları bayağı fazlaydı. Fluxus'u injectlemişken %25-45 kullanım değerine sahiptim. Maalesef bilgisayarım kaldırmadığı için script-ware aldım, synx ile bir tutulmaz fakat ikisde piyasada en iyi executer.

Şunu unutmamak lazım, belki ikisde virüstür. Fakat birinin kullanımı az birininki daha fazla olabilir. Oyundan oyunada değişebilir fakat krnl benim bilgisayarımın CPU'sunu daha fazla kullanıyor, o yüzden Fluxus'u tercih etmiştim, bedava olup kötü yazılım bulundurmayan executerlar var işinize yarar mı, bilemem. omet, evon ve trigon EVO, bunlarda kaliteli. 1 tanesi hariç diğerlerinde krnl API falan var bakmanızı tavsiye ederim.
Kral script-ware verebilirmisin sorun olmazsa herkes paralı diye vermiyor.

KRNL,bir zararlıdır tabii ki.Ancak durum size etki etmez,KRNL aslında windows gibidir,mesela siz nasıl windows kurup windows'a oyun yükleyip oynuyorsanız krnl'yede script yazarak çalıştırırsınız ve bu kolay bir işlem değildir.İşin aslına gelirsek evet krnl bir virüs ama size pek bir etkisi olmaz,keylogger falan barındırmıyor ancak robloxa bulaşmak üzere bir sürü virüs var zaten içinde,ayrıca adamlar çok para kazanıyor bundan zaten doğrudan sizi etkileyen bir virüs ekleyip boşuna kullanımı azaltmazlar diye düşünüyoruum.Ayrıca free exploit kullanacaksanız krnl dışında hepsi virüstür.Fluxus electron vb.vb asla kullanmayın uzun süre free exploit kullanmış biri olarak KRNL en iyisidir.Tabii ki her hilede olduğu gibi virüs riski kesinlikle var.

Krnl diye bir hile var. Kaspersky virüs algılamıyor hatta antivirüs açık indirebiliyorum sizce virüs müdür?
O hileyi yapanlar key system ile para kazanıyor. O yüzden virüs değil.

KRNL,bir zararlıdır tabii ki.Ancak durum size etki etmez,KRNL aslında windows gibidir,mesela siz nasıl windows kurup windows'a oyun yükleyip oynuyorsanız krnl'yede script yazarak çalıştırırsınız ve bu kolay bir işlem değildir.İşin aslına gelirsek evet krnl bir virüs ama size pek bir etkisi olmaz,keylogger falan barındırmıyor ancak robloxa bulaşmak üzere bir sürü virüs var zaten içinde,ayrıca adamlar çok para kazanıyor bundan zaten doğrudan sizi etkileyen bir virüs ekleyip boşuna kullanımı azaltmazlar diye düşünüyoruum.Ayrıca free exploit kullanacaksanız krnl dışında hepsi virüstür.Fluxus electron vb.vb asla kullanmayın uzun süre free exploit kullanmış biri olarak KRNL en iyisidir.Tabii ki her hilede olduğu gibi virüs riski kesinlikle var.
Çok güzel açıklama olmuş ama fluxus'da da keysystem var.
Virüs riski olmayacak kadar az. İndirebilirsiniz.

Kral script-ware verebilirmisin sorun olmazsa herkes paralı diye vermiyor.
Scriptware ve Synapse X göründüğü gibi iyi değil.
2'si de Jailbreak airdrop farm açınca doğru düzgün çalıştıramıyor ama krnl çalıştırabiliyor mu evet, tamamıyla. Krnl'ı küçük görmeniz hiç doğru değil.

Synapse X ile de error 268 yeniyormuş:

Dosya Ekleri

• 0FFC43AF-6235-4036-8258-1477AAC1C37F.jpeg
    0FFC43AF-6235-4036-8258-1477AAC1C37F.jpeg
    142,2 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Kullanılmaz blox fruit için kullanan tanıdıklarım vardı 2side PC değişti zaten PC değişeceklerdi ama krnlnin verdiği hasarla daha erken değiştiler.

Krnl diye bir hile var. Kaspersky virüs algılamıyor hatta antivirüs açık indirebiliyorum sizce virüs müdür?

Eskiden krnl kullanıyordum Source'sine baktığımda virüs buldum ve bilgisayara format atmak zorunda kaldım. Bence kullanma eğer kullancaksan onun yerine fluxus kullanırsın.

Eskiden krnl kullanıyordum Source'sine baktığımda virüs buldum ve bilgisayara format atmak zorunda kaldım. Bence kullanma eğer kullancaksan onun yerine fluxus kullanırsın.
Kullanılmaz blox fruit için kullanan tanıdıklarım vardı 2side PC değişti zaten PC değişeceklerdi ama krnlnin verdiği hasarla daha erken değiştiler.
Konu ölmüş,niye hortlatıyorsunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı