Kron XC-150 Ve Salcano NG 650

Yaşar Portakal

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, Bir kaç gün sonra bir bisiklet alacağım. Kilom yaklaşık 92 ve boyum 1.90 metre. Yaz geldi malum ve sürekli köye gideceğim. Otobüs veya araç ile gitmek yerine bisiklet ile yavaş, yavaş gitmeye karar verdim. Köy yolu engebeli ve taşlı. Bu yüzden bir dağ bisikletine ihtiyacım var. Benim aklımda Kron xc150 ve Salcano NG650 var. Alırsam zaten 2. el alabilirim bu ikisini, zira 600 TL bütcem var. İkiside çok hoş bisikletler. Ancak donanımlarından pek anlamıyorum. Beni taşıyabilecek, ve çok olmasada albenisi olan bir mtb gerekli. :D Hor kullanma huyum yoktur. Elimden geldiği kadar bakımını yapar temiz kullanırım. Disk fren olması gerekli hoş duruyor. Boyuma ve kiloma uygun kadro boyuna sahip başka önerileriniz varsa onlarıda düşünebilirim. Bu bütceye Carrefour'da satılan Paxton Z-300 var. bunun hakkında düşünceleriniz nedir ?
@BilgisayarKurdu @Bulut Uzer Sosyalde bu konularda bilgili olduğunuzu düşünüyorum hocam. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Paxxton z-300 link Paxton Z-300 26" Alm Shimano 21V Füme Carrefoursa.com’da 21 vites 26''

İkinci el düşünürsen öneride bulunabilirim. Sıfır olarak bu bütçeyle alınacak bisiklet sana köy yolunda çok sorun yaşatır. Ayrıca söylediğim markayı hiç duymadım. Tahminimce Kron bile ondan daha iyidir.

İkinci el düşünürsen öneride bulunabilirim. Sıfır olarak bu bütçeyle alınacak bisiklet sana köy yolunda çok sorun yaşatır. Ayrıca söylediğim markayı hiç duymadım. Tahminimce Kron bile ondan daha iyidir.
Evet bana 2. El de uygun ben buralardan temizini bulabilirim. İnternetten'de olabilir. Biraz kiloluyum bana kaç jant, inç bisiklet gider ? Önerilerinizi bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı