Kron XC 450 ile downhill yapılır mı?

Ne için bütçe yeni bisiklet en iyi ihtimal 4 sene sonra enduro alacağım yani hayır ama hocam bence XC 450 ile yapılır hidrolik fren disk alüminyum kadro ön lastik çok iyi arka da değişti ama markasını hatırlamıyorum bakımı düzenli yapılıyor ve 2014 model bunla downhill yapılmaz mı demin dedim tekrar diyorum enduronun 1:35 dk da indiği yeri 1:25 dk da indi aynı sürücü.

Ben bunu ile demedim ya yanlış anlama Salcano için.

Dosya Ekleri

• IMG-20201008-WA0002.jpg
    IMG-20201008-WA0002.jpg
    170,4 KB · Görüntüleme: 46
Yapılır hocam siz yapıyorum dediniz ya. Ama altınızda daha güzel bir bisiklet olabilir yani ileride olur umarım ben daha çok motorcuyum bisiklet te biniyorum ama ben iyi bir bisiklet yerine motora para verdim.

Hocam peki yaparken ne gibi sorunlar olabilir ben bilen birisine sordum sadece lastik patlar bir de çok düşük ihtimal maşa gidebilir dedi ama bende kadrodan biraz şüpheliyim.

Hocam peki yaparken ne gibi sorunlar olabilir ben bilen birisine sordum sadece lastik patlar bir de çok düşük ihtimal maşa gidebilir dedi ama bende kadrodan biraz şüpheliyim.

Hocam lastik iyi ise sorun olmaz bende kadrodan şüpheliyim ama bu dediğiniz bisiklet güzel yani sizi yeni alıncaya kadar götürür.

Hocam lastik iyi ise sorun olmaz bende kadrodan şüpheliyim ama bu dediğiniz bisiklet güzel yani sizi yeni alıncaya kadar götürür.

Hocam teşekkürler çok yardımcı oldunuz bisikletle ilgili bilginizi çok sevdim Discord falan var mı bisikletle ilgili bir sürü sorunum oluyor da.

Siz yaptığınızı sanmışsınız. Ve hatta frenlerin tuttuğunu sanmışsınız, büyük ihtimalle o bisikletten daha iyi frenlere ve amortisörlere sahip bir bisiklete de binmemişsiniz. Gerçek downhill'de 4 pistonlu hidrolikli disk frenler kullanılır. Bu frenlerden bulmak için en az 20.000'lik bisikletlere bakmanız lazım. Sizin bisikletinizdeki frenler 1950'lerin sistemi o bisikletle ancak yaptığınızı sanarsınız.

Gerçekten Mosso dediyseniz çok güleceğim. Siz downhill bildiğinize emin misiniz?

Lastik patlar ve hatta kadro kırılabilir. Ayrıca Schwalbe dünyanın en iyi markası değildir.
Arazide sürmenin downhill olmadığını anlamadı diğer kişiler bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı