Kron XC 450 ile downhill yapılır mı?

Kont Unerlich

Hectopat
Yer
Belgeler
Daha fazla  
Arkadaşlar, neredeyse 6 yıllık XC 450 marka bisikletim var kadro alüminyum diye biliyorum birkaç kere denedim yapmayı yaparken büyük bir sorun çıkar mı kadronun çatlaması veya zincir kopması vs. sizce yapmalı mıyım?

Arkadaşlar, neredeyse 6 yıllık XC 450 marka bisikletim var kadro alüminyum diye biliyorum birkaç kere denedim yapmayı yaparken büyük bir sorun çıkar mı kadronun çatlaması veya zincir kopması vs. sizce yapmalı mıyım?
Downhill adı üstünde iniştir. Downhill için yakında alan bulmak zaten zor. Uludağ'ın çoğu kısmı bile downhill'e girmiyor. Kaldırımdan filan inmeyi kastediyorsanız, onda bir sıkıntı çıkmaz. Ama downhill yapamazsınız.

Bisikletiniz downhill yapmak için uygun bir bisiklet degildir, yapmamanizi tavsiye ederim.

Downhill adı üstünde iniştir. Downhill için yakında alan bulmak zaten zor. Uludağ'ın çoğu kısmı bile Downhill'e girmiyor. Kaldırımdan falan inmeyi kastediyorsanız, onda bir sıkıntı çıkmaz. Ama downhill yapamazsınız.

Hocam peki Salcano Nova ile olur mu?

Hocam ama Salcano nova downhill diye geçiyor çelik kadro v fren çift amörtisörlü (nasıl yazıldığını bilmiyorum) 2016 model.
Yapmaya çalışmayın o frenler sizi durdurmaz daha da hızlandırır, ayrıca çift amortisör olan bisikletlerin 6.000 ve aşağısı fiyattakileri gerçek çift amortisör değildir. Hele disk freni olmayan bir bisiklette hiç değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı