Kronik sinüzit hastalığına yakalanılırsa ne yapılmalı?

342524

Hectopat
Makaleler
3
Merhabalar, an itibarıyla kronik sinüzit hastalığına yakalandığımı öğrendim. Ne tavsiyeler verirsiniz? Bir de tümör yaptığını duydum doğru mu?

Son düzenleme:
Hocam çok geçmiş olsun hastalığı daha önce duymadım ama dengeli beslenin spor yapın bol bol meyve yiyin.

Hocam çok geçmiş olsun hastalığı daha önce duymadım ama dengeli beslenin spor yapın bol bol meyve yiyin.
Sinüzit, burun boşluğunun etrafındaki hava dolu cepler olarak tanımlanabilecek sinüslerin enfeksiyonudur. Sinüsler, normal şartlarda, soluduğumuz havayı nemlendirerek ısıtan yapılardır.

sinüzit, burun boşluğunun etrafındaki hava dolu cepler olarak tanımlanabilecek sinüslerin enfeksiyonudur. sinüsler, normal şartlarda, soluduğumuz havayı nemlendirerek ısıtan yapılardır.

Hocam hiç bilmiyorum anlayamadım yaşım sanırım size göre biraz küçük.

sinüzit, burun boşluğunun etrafındaki hava dolu cepler olarak tanımlanabilecek sinüslerin enfeksiyonudur. sinüsler, normal şartlarda, soluduğumuz havayı nemlendirerek ısıtan yapılardır.

Yanlış bilmiyorsam kronik hastalıklar geçse bile tekrar başlayabiliyor. Tümör yaptığı iddiası bana doğru gibi gelmiyor. Geçmiş olsun.

Bende de o hastalık var ben genelde bende ara sıra oluyor o günlerde ağrımı azaltmak için hastaneye gidiyorum iğne yapyıyorlar ve uyuyorum geçmiş oluyor yani bende öyle.

Geri
Yukarı