Küçük bir fitness salonunda spor yapmak mümkün mü?

İskender Gece

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Sitenin küçük bir tane fitness salonu var. İçerisinde 2 adet koşu bandı, 1 adet bisiklet, 1 adet bench, 1 adet lat pulldown, 1 adet pec deck fly ve 5 kiloya kadar dambillar var. Yaşım 15-16 boyum 1.70. Biraz daha yağları eritmek ve fit olmak istiyorum. Bu salonu kullanma amacımda hem kardiyo hem de spor salonuna ön hazırlık gibi. Ne düşünüyorsunuz?

Ve verebileceğiniz bir program var mı ?

Spor yapmak için iyi bir salona değil iyi bir iradeye ihtiyacınız var. Hiçbir şeyiniz olmasa dahi sahilde koşu yapıp veya evde şınav çekip vs sporunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca salon gayet makul rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kendinizi kaptırmanıza gerek yok. Kardiyonuzu yapın, üstüne birkaç hareket ekleyebilirsiniz doğru yapın yeter. Bu konuda işin ehli çok kanal var youtube'da tarzınıza göre seçin. Dediğim gibi fazla kasmayın.

Arkadaşlar selam. Sitenin küçük bir tane fitness salonu var. İçerisinde 2 adet koşu bandı, 1 adet bisiklet, 1 adet bench, 1 adet lat pulldown, 1 adet pec deck fly ve 5 kiloya kadar dambillar var. Yaşım 15-16 boyum 1.70. Biraz daha yağları eritmek ve fit olmak istiyorum. Bu salonu kullanma amacımda hem kardiyo hem de spor salonuna ön hazırlık gibi. Ne düşünüyorsunuz?

Ve verebileceğiniz bir program var mı?

Şöyle bir program yaptım kendime ama sizin de düşüncenizi merak ediyorum.

10 dakika koşu bandı
10 dakika bisiklet
3 set 10 tekrar dumbell bench press
3 set 10 tekrar dumbell should press
3 set 10 tekrar lat pulldown
3 set 10 tekrar peck deck fly
40 40 40 plank

Ne diyorsunuz? Ağır mı normal mi?

Ve verebileceğiniz bir program var mı?

Yağları eritmek için yeter de artar ama vücut yapmak istiyorsan 5kg dumbellar kurtarmaz

Geri
Yukarı