Küçük kardeş bilgisayardan nasıl uzak tutulur?

Kardeşinizi dışarı çıkartıp yaşıtları ile tanıştırmayı denediniz mi? Çocuk evde durmaktan haliyle sıkılmıştır o yüzden yeni şeyler keşfetmeye çalışıyor.

Kardeşinizi dışarı çıkartıp yaşıtları ile tanıştırmayı denediniz mi? Çocuk evde durmaktan haliyle sıkılmıştır o yüzden yeni şeyler keşfetmeye çalışıyor.

Çocuk bir kere oturdumu müptelası olmuş olabilir konuşmak pek bir şey değiştirmez bilgisayardan kalksa telefon tablete gider o zaman her yer toxic çocuk kaynıyor.

Elinde annemin eski telefonu var onunla uğraşıyor şuan. dışarı çıkartamıyoruz dayak yemeden eve girmiyor ve bizden çok uzaklaşıyor. söz dinlemiyor.

4 Yaşında bir kardeşim var. Ben bilgisayarda ne oynasam o da oynamak istiyor. Açıyorum, TeamViewer'dan PC'yi kapatıyorum tekrar açıyor. Oyun çöktü numarasını yemiyor. Ne yapabilirim?

Bilgisayara kendinizce uzun bir şifre koyun, artık 10 yaşına gelene kadar açamaz.

Jumpscare tuzağı hazırlayın. Jumpscare'i yedikten sonra PC'nin olduğu odaya bile girmez. Kardeşine bir şey olursa sorumluluk kabul etmiyorum.👈

4 Yaşında bir kardeşim var. Ben bilgisayarda ne oynasam o da oynamak istiyor. Açıyorum, TeamViewer'dan PC'yi kapatıyorum tekrar açıyor. Oyun çöktü numarasını yemiyor. Ne yapabilirim?

Kardeşinle her gün iki kişilik oyunlar oynayabilirsin, O daha çocuk ve abisini örnek alıyor doğal olarak onunla SpeedRunners, Stick Fight: The Game gibi iki kişilik oyunlar oynayabilirsin veya onu her gün kucağına alarak ona oynadığın oyunları oynatabilirsin her gün onunla vakit geçirirsen seni bir yerden sonra oyun oynarken rahat bırakacaktır. Tecrübe ile sabit.

Yeni konular

Geri
Yukarı