Küçük yaşta prostat olmak

Erkek şart değil. Sağlıkta erkek doktormuş, kadın doktormuş farketmiyor. Benim arkadaşım doktora p...s muayenesine gitmişti, kadın doktor denk gelmiş. Muayene yaparken kendini tutamamış... Anladınız, neyse. :) @ZortX, dostum bence çekinme. En azından babana anlat durumu. Anlayışla karşılık vericektir. Yalnız tüm durumları bir anda söyleme. Önce tuvaletini tutamadığını, sonra ise böyle bir şey olabilir mi?, diye sor. Olgun bir cevap verecektir.
Yani sizce çektiğimi mi söyleyeyim? Bu arada benim abim de var 19 yaşında. Onun ile daha yakınız ama dediğim gibi konu biraz garip. Nasıl tepki verirler bilemiyorum.

Yani sizce çektiğimi mi söyleyeyim? Bu arada benim abim de var 19 yaşında. Onun ile daha yakınız ama dediğim gibi konu biraz garip. Nasıl tepki verirler bilemiyorum.
O daha iyi ona söyle hem oğlum gençlik yılları hormonların kızlara yönelik, pipi vs yönelik o yüzden ona anla
Oğlum ne olacak asıl abine söyle hiç bir şey demez bence. Sonuçta ergenlik yılları kız, pipi akıl bunlarda :D

DM olabilir. İYE olabilir. Ama prostat olamaz. ;) Üroloji uzmanına görünüp bi kültür bakılmasında fayda var.
İYE de olabilir ama benim sıkıntım daha çok geceleyin tam uyuyacak iken oluyor.
X alt karın bölgesinde ağrı var
X sık, ağrılı idrar yapma var
X Daha once işeme sorunu olmayan bir çocukta birden ortaya çıkan sıkışma var
R idrar renginde değişiklik yok
R gündüz ya da gece altını ıslatma yok çünkü geceleri uyuyamıyorum
R Ateş, bel ve böğür ağrısı, kusma, halsizlik gibi sistemik bulgular piyelonefrit bulgularıdır yok. Sadece bel ağrısı var. Sebeb 3 saat bisiklet sürmek. Ve 6 saat PC ye bakmak diye düşünüyorum.

Artık babama söyleyeceğim. Bu gece deniyeyim. Şuan tek kalmasını bekliyorum.

12-18 yaş aralığının, alt limitini 12 olarak verdiğine göre 13-14 yaşında falansın. Olay tamamen psikolojik diye düşünüyorum. Ben küçükken böyle bir durum yaşadım, doktor psikolojik deyip yolladı.

Bugün geçmişe bakınca, olayın gerçekten de psikolojik olduğunu farkediyorum maalesef. Bence hiç aileni bulaştırıp rezil olma benim gibi. [emoji1]

@Yuuji Pipi yazmaktan sıkıntı olsaydı bugün @andrewgarfield aramızda olamayabilirdi. [emoji16]

Bu arada eklemek istediğim bir şey var. Eğer dediğin gibi günde 3 saat bisiklet sürüyorsan ve bir soğukluk hissediyorsan, bu bel soğukluğunun bir belirtisi olabir. Tavsiyem, soğukluk olayı varsa bir üroloğa görün... [emoji15]

3-4 ay apandisit sancısı çektim, internetten düşüncemin doğru olduğunu öğrendikten sonra doktora gittim. Beklediğim gibi ameliyat olacaksın dedi. En son ailemin yüzü endişeden bembeyazken güle oynaya ameliyathaneye gidiyordum. Sen de git doktora rahatla.

Geri
Yukarı