Küfür eden cocuğa ne yapılır dava edilebilir mi?

cxnnorx

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bir tane kız arkadaşım var. Normal arkadaşız. Bir sıkıntı yoktu. Arkadaşımı yazdan beri bir çocuk darlıyormuş. Kendini tehlike sanan, kıroca konuşan ergen bir tip. Arkadaşım yazmasını istememiş, buluşmak istemiş çocuk tamam deyip arkadaşım gitmemiş. Çocukla dalga gecmiş resmen fakat kız kesinlikle haklı çünkü çocuk hiç bırakmıyormuş. Sonra çocuk aynı seyleri tekrarlamış arkadaşım da zaten çocukla sürekli dalga geçer gibi konuşuyor, aynı seyleri tekrar yapmış her yerden engellemiş tekrar bir yerden yazmış. Ya çocuk dediğim kendini tehlike sanan iğrenç bir tip. Neyse artık arkadaşım da bir şans vermek istemiş. Pek takmıyor da az flört gibi bir şeyler... Şimdi olan olaya gelelim, arkadaşım benimle Snap attı Snap'inde o çocukta varmıs çocuk bunu görmüş.

Seni bir daha o çocukla görmeyeceğim gibi gibi şeyler yazmış, çocuk benden 1 yaş büyük ve vücut olarak da bayağı kaslı. Boyu da biraz uzun, şimdi bana ne yapmamı önerirsiniz? Arkadaşım da saçma sapan konuşma seni ilgilendirmez gibi şeyler söylemiş fakat çocuk hala aynı şeylere devam ediyor. SS olarak duruyor benim için yazdığı küfürler. Ne yapmamı önerirsiniz? İleride bela olacak gibi duruyor ve çocuk önceden falan da sürekli tip tip bakıyordu. Ben de bakınca bakıyordum, dedemin evinin yanında calıstığı yer yani bir şey dese korkmam fakat kavga olsa alır gibi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tipik bir kendi sonunu kendi eliyle hazırlayan keko sever Türk kızı vakası, dostum yanlış anlama ancak arkadaşın zaten böyle bir tipe şans vererek kendi sonunu hazırlamış. Ben senin yerinde olsam zaten o kızla arkadaşlığımı bitirirdim, bu tarz olayların sonu genellikle Kaan Kazgan Savaş Cebeci fight'ına dönmeden sonuçlanmaz. Bu tarz tipler genellikle belasını bulmadığı sürece durmazlar, yani sen dava etsen iyi halden direk yırtacağını bildiği için dava ettiğinde durmak yerine sana daha çok saldırmaya başlar.

Çocuk benden 1 yaş büyük ve vicüt olarak da bayağı kaslı boyuda biraz uzun, şimdi bana ne yapmamı önerirsiniz, arkadaşımda saçma sapan konuşma seni ilgilendirmez gibi şeyler söylemiş fakat çocuk hala aynı şeylere devam ediyor SS olarak duruyor benim için yazdığı küfürler, ne yapmamı önerirsiniz? İleride bela olacak gibi duruyor, ve çocuk önceden falanda sürekli tip tip bakıyordu bende bakınca bakıyordum, dedemin evinin yanında calıstığı yer yani bir şey dese korkmam fakat kavga olsa alır gibi geliyor.

Hocam tek kişi dövemezseniz toplu dövün akıllansın veya mahkemeyede gidebilirsiniz. 5 kişi 70 kilo adamdanda dayak yemezsiniz.

Tipik bir kendi sonunu kendi eliyle hazırlayan keko sever Türk kızı vakası, dostum yanlış anlama ancak arkadaşın zaten böyle bir tipe şans vererek kendi sonunu hazırlamış. Ben senin yerinde olsam zaten o kızla arkadaşlığımı bitirirdim, bu tarz olayların sonu genellikle Kaan kazgan savaş cebeci fight'ına dönmeden sonuçlanmaz. Bu tarz tipler genellikle belasını bulmadığı sürece durmazlar, yani sen dava etsen iyi halden direk yırtacağını bildiği için dava ettiğinde durmak yerine sana daha çok saldırmaya başlar.

Hocam kız her şekilde dalga geçti istemed kaç defa reddeti ama çocuk bir türlü bırakmayınca bir şans vereyim bari mesajlarına cevap vereyim dedi sevgili falan değiller sadece mesajlarına cevap veriyor çocukta kendini bir şey sanıyor.

Hocam tek kişi dövemezseniz toplu dövün akıllansın veya mahkemeyede gidebilirsiniz. 5 kişi 70 kilo adamdanda dayak yemezsiniz.

Hocam kendisinin bayağı keko çevresi var öyle böyle değiller genellikle emanetle dolaşan tiplerle arkadaş.

Ben arkadaşımı uyardım buna sakın fırsat verme diye vermiyorum zaten dedi fakat çocuk kendini bir şey sanıyor.

Hocam kendisinin bayağı keko çevresi var öyle böyle değiller genellikle emanetle dolaşan tiplerle arkadaş.

Eğer çevreniz yoksa kişiyle çok muhatap olmadan hayatınıza devam etmeye çalışacaksınız, kızda eziklemeye devam etsin elbet duracaktır. Ayrıca o emaneti(?) saplamak/patlatmak g*t ister, onların hiçbiri ellerindekiyle bir şey yapamazlar.

Eğer çevreniz yoksa kişiyle çok muhatap olmadan hayatınıza devam etmeye çalışacaksınız, kızda eziklemeye devam etsin elbet duracaktır. Ayrıca o emaneti(?) saplamak/patlatmak g*t ister, onların hiçbiri ellerindekiyle bir şey yapamazlar.

Bilmiyorum hocam kimseden korkmam fakat kavgaya girsem dayak yerim diye düşünüyorum, arkadaşıma da diyorum öyle zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı