Küfür eden kişi şikayet edilebilir mi?

paaradox

Femtopat
Merhaba arkadaşlar, başka forumda bana PC toplama konusunda bir çocuk bana küfür etti. EGM'ye şikayet etsem bu kişi bulunur mu? Sosyal medya gibi değil, adı soyadı olsun. Kısaca şikayet etsem kim olduğu çıkar mı, ortaya yoksa çıkmaz mı?

Son düzenleme:
Çok uğraşmanız gerekir. Eğer basit bir küfür ise ve bir daha görmeyeceğiniz biri ise uğraşmayın. Fakat bu kişi sürekli sizi rahatsız ediyorsa gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Forumdan bahsettiğiniz bu forumsa çıkar hocam, yurt dışında olan Türkiye'den VPN ile vs. erişim sağlanan bir siteyse büyük ihtimalle yapamazsınız.

Forumdan bahsettiğiniz bu forumsa çıkar hocam, yurt dışında olan Türkiye'den VPN ile vs. erişim sağlanan bir siteyse büyük ihtimalle yapamazsınız.

Yok isim vermeyeyim, popüler bir forum. Şikayet etsem kim olduğu çıkar mı ortaya? Technopat değil.

Çok uğraşmanız gerekir. Eğer basit bir küfür ise ve bir daha görmeyeceğiniz biri ise uğraşmayın. Fakat bu kişi sürekli sizi rahatsız ediyorsa gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Ana bacı etti ondan hocam, bulunmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi dava açtığınızda bilgileri siber suçlar o forumdan isteyecektir aldığında dava açabilirsiniz avukat ile görüşebilirsiniz bunu.

Hocam çocuk bana özelden IP adresimi değiştirdim, kolaysa bul falan yazıyor. IP adresi değişse bile bulunmaz mı? Gerekirse uğraşacağım.

Polis tanıdığınız falan yoksa çok zor.

Neden hocam? Meraktan soruyorum.

Hocam çocuk bana özelden IP adresimi değiştirdim, kolaysa bul falan yazıyor. IP adresi değişse bile bulunmaz mı? Gerekirse uğraşacağım.

Neden hocam? Meraktan soruyorum.
Modemime reset atınca kurtulayım o zaman oldu, oh mis. Bulunur hocam, o kadar kolay değil o :D.

Geri
Yukarı