Küfür Etmekten Nasıl Kurtulabiliriz?

Şahısa yönelik küfüre karşıyım. Oyundayken öyle ortalığa sallıyoruz. Zaten negatif bir şey söylendiğinde mute atıp geçiyorum. (LOL)
Bende durduk yere küfür etmem zaten. Ettikleri zaman damarıma basarlarsa karşılık veriyorum. Onun dışında LOL de aynen mute direk.

Eskiden adını vermek istemediğim bir oyunda küfür kesinlikle yasaktı ve edenler büyük cezalar alıyorlardı. Ondan sonra ben de dahil oyundaki herkes sinirlendiklerinde küfür etmek yerine armut, ipne, moron, mal gibi kelimeler kullanırdı.

O zamandan sonra etmeye etmeye ben de iyi bir alışkanlık oldu. Dahada olgunlaşıp büyüyünce oyunlar için küfür etmeye değmeyeceğine zira oyunlar seni eğlendirmek için olduğunu ögrendim.

Eskiden adını vermek istemediğim bir oyunda küfür kesinlikle yasaktı ve edenler büyük cezalar alıyorlardı. Ondan sonra ben de dahil oyundaki herkes sinirlendiklerinde küfür etmek yerine armut, ipne, moron, mal gibi kelimeler kullanırdı.

O zamandan sonra etmeye etmeye ben de iyi bir alışkanlık oldu. Dahada olgunlaşıp büyüyünce oyunlar için küfür etmeye değmeyeceğine zira oyunlar seni eğlendirmek için olduğunu ögrendim.

Normalde evet oyunlar eğlenmek amaçlı yapıldı. Fakat oyunu zehir ettikleri zaman ne eğlence kalıyor ne sinir :)

Orantısız zekanızı tüm şartlar olgunlaştığı zaman elinizde ki kartları düzgün kullanarak karşınızda ki kişiye küfür etmeden okkalı cevap verebilirsiniz. Gerçek hayatta bunun sonu hiç iyi bitmez ya dayak yer ya üstüne dayak atarsınız. :)
Hiç dayak yemedim ya.. Güçlü olduğum için değil kavga etmediğim için :D Bayılmanın ve kol, bacak kırılmasının nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum bayadır :D

Çevre.

Lise ve askerlik dönemimde bende çok olmasa da küfür ederdim. Diğer dönemlerde aklıma bile gelmedi, gelmiyor. Tamamen çevreden kaynaklanıyor. Örnek çalıştığın yer.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı