Küpe takmak erkekliğe yakışmaz mı?

Erkekliğe yaraşırmı derken yakışması, güzel durması anlamında bahsetmemişsin galiba ama bunlar klasikleşmiş genellikle büyüklerin söylediği laflar, başkasının düşüncesine bakmadan kendi düşüncene göre takmak istiyorsan takabilirsin. sonuçta bu çevrendeki herhangi bir kişiyi rahatsız ediceğini düşünmüyorum ayrıca senin erkekliğini sadece 1 küpe mi belirtiyor? Ki bu da ön yargıya girer zaten.

Konu sahibi erkekliğe yakışırmı demiş erkek takabilirmi dememiş.
Erkeklik ne demek tam olarak? Bir kişinin erkek olduğunu cinsel organı belirliyor. Küpe takıp takmaması onun cinsiyetine yakışıp yakışmayacağını mı değiştirir. Gayet de yakışır isteyen istediğini takar kendi beğeniyorsa yakışmış demektir. Erkeklik terimini siz mi kurdunuz?

Öncelikle "erkeklik"ten kastın nedir?
Her erkeğe tip olarak yakışmaz belki ama isterse takabilir tabii. Önemli olan kendini güzel bulması. Bazılarına çok güzel gider bazılarına hiç uymaz yapısı tipi gereği. Ben tek tarafa takmayı daha çok seviyorum 2 tanesinden se. Eğer baba engelin varsa sıkıştırmalı küpe takabilirsin. Belli olmuyor zaten ve gayet şıklar. Cebinde taşırsın eve geldiğinde.

Öncelikle "erkeklik"ten kastın nedir?
Her erkeğe tip olarak yakışmaz belki ama isterse takabilir tabii. Önemli olan kendini güzel bulması. Bazılarına çok güzel gider bazılarına hiç uymaz yapısı tipi gereği. Ben tek tarafa takmayı daha çok seviyorum 2 tanesinden SE. Eğer baba engelin varsa sıkıştırmalı küpe takabilirsin. Belli olmuyor zaten ve gayet şıklar. Cebinde taşırsın eve geldiğinde.

Teşekkür ederim hocam ve erkeklikten kastığım hani diyorlar ya "karı gibi" o manada dedim.

Ben cinsiyet ayrımı yapmaksızın bütün ziynetleri ve makyaj-oje türü şeyleri çirkin buluyorum (alyans için bir istisna yapmam gerekiyor o ayrı).

Geri
Yukarı