Küpe takmak erkekliğe yakışmaz mı?

Ben insan vücudunun delinmesi, kesilmesi, derinin içine dövme yapılması gibi şeyleri yanlış buluyorum. Mıknatıslı küpe, kolye, bileklik gibi şeyler olabilir. Yani taktığın şeyi çıkardığında deri eskisi gibi sağlam, pürüzsüz olmalı.

Ben de böyle düşünüyorum. Bir süre küpe takmazsan delik kendiliğinden kapanıyor diye biliyorum ama.

Anlamıyorum. Küpeye nasıl anlam verebiliyorsunuz sadece bir aksesuar kolye gibi erkeklikle ne alakası var? Kızlarda kolye takıyor ama erkeklerin kolye takmasına laf eden yok. Küpeye niye ediyorsunuz erkeklikle bir alakası yoktur aksesuar sadece bu yakışan takar yakışmayan takmaz kimse de bir şey diyemez.
Maalesef, toplum.

Anlamıyorum. Küpeye nasıl anlam verebiliyorsunuz sadece bir aksesuar kolye gibi erkeklikle ne alakası var? Kızlarda kolye takıyor ama erkeklerin kolye takmasına laf eden yok. Küpeye niye ediyorsunuz erkeklikle bir alakası yoktur aksesuar sadece bu yakışan takar yakışmayan takmaz kimse de bir şey diyemez.
Dostum küpe kadınlar için tasarlanan bir şey değil mi? Ayrıca istediğimiz kadar herkes istediğini giyer, takar deyin. Sokağa çıkınca veya ailenizin yanına gelince size gelecek lafları duyunca o lafların hiçbir önemi kalmıyor.

Dostum küpe kadınlar için tasarlanan bir şey değil mi? Ayrıca istediğimiz kadar herkes istediğini giyer, takar deyin. Sokağa çıkınca veya ailenizin yanına gelince size gelecek lafları duyunca o lafların hiçbir önemi kalmıyor.

1661727272890.png

Azıcık araştırın be hocam. Ha bir de ailem bir şey demez takmama, sokaktakilerin veya arkadaşlarımın dediği de umurumda olmaz.

Hayır, küpe kadınlar için tasarlanan bir şey değil. Aksesuarın cinsiyeti mi olur? Bizim gibi eğitimsiz ve insanların yaptıklarına karışmayı çok seven görgüsüz toplumlarda tabii ki de ilginç karşılayacaklardır. Bunu engellemek lazım, küpe takanı değil.

Geri
Yukarı