Kul hakkını geç de olsa ödemeli miyim?

Sizi takdir ediyorum; ki yine küçük bir yaşta, yaptığınız hatanın bilincine varmışsınız.

Ne kadar zor olursa olsun, bunu yapmak zorundasınız. Hem ahlaken hem de ahirette zaten bu vebalden kurtulamazsınız.

Fazla geciktirmeden bir an önce alıp karşınıza konuşun. Allah korusun, hak üzerinizde kalmasın.

Okullar açıldığı zaman söyliyeceğim.

"Bana göre komik" yazın o zaman; saygısızlığınızı, genel hükümmüş sanki herkes sizin gibi buluyormuş gibi sunmayın.
Komik olan şey bana göredir zaten. Sen anlamadıysan ben ne yapayım?

Dilersen foruma şans eseri girecek Almanlar dediklerimizi anlamaz diye bir de Almancasını yazalım, sana uyar mı bu? Sıvadıkça sıvıyorsunuz. İlkokulda öğretiyorlar bunları. :)

Sen benim komik bulacağım şeyler söylersen komik bulurum. Saygısızlık falan da değildir bu.

Tamam oraya gidince "Sen laf etmediklerine yazarsın." der, olur biter. :)
Ne demek istediğini tam anlamadım ama sağlıklı bir şekilde tartışamıyoruz. Konunun baltalanmaması için devam ettirmiyorum.

(İlk yazdığınız cümlenizden zaten sağlıklı bir tartışmaya dönüşmeyeceğini anlayabiliyorum. İyi forumlar...)

Komik olan şey bana göredir zaten. Sen anlamadıysan ben ne yapayım?

Dilersen foruma şans eseri girecek Almanlar dediklerimizi anlamaz diye bir de Almancasını yazalım, sana uyar mı bu? Sıvadıkça sıvıyorsunuz. İlkokulda öğretiyorlar bunları. :)
Şu senli benli laubali ve saygısız yazılarınıza cevap vermeyeğim. Cevabı hak etmek için de, belli bir seviye lazım...

Kardeşim utanma git ver. Ben de maalesef bir kul hakkına girmiştim fakat o kişileri bulamıyorum şu an keşke bulabilsem de ödesem. Utanmak falan hiç umurumda olmazdı. Sen onlarla hala görüşebiliyorsun bunun kıymetini bil hiç düşünmeden hakkını öde.

Onlara küçük bir hediye al ve eşyalarını verip özür dile, çocuklum aklım diye. Şu an pişmanım hakkınızı helal edin de. Belki bir daha görüşemeyeceksiniz günahı senin boynuna kalır, sen hata yaptığının farkındasın ve Allah seni affeder, unutma nasıl cenabetken ne kadar süre geçerse geçsin gusül almak gerekirse bu da onun gibi bir şey. Arkadaşların da seni affedecektir, eğer çok utanıyorsan bir kutuya koy içine özür dilerim vs. koy bir çikolata koy eşyasını koy, sonra aklına takma.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Trascendentium, bir başka troll batağına saplanmış üye, Allah kurtarsın kardeş seni. Takmayın arkadaşlar (@asliara, @Ecmel) bu şahs-ı muhteremi.

@Xecition18, zaman geçtikçe hatanı fark etmişsin. Aldıklarınla beraber ufak bir hediye ile özür dileyebilirsin. Senelerdir aynı sınıftasınız sonuçta, bir muhabbetiniz vardır. Herhangi bir adım atmak hiçbir şey yapmamaktan iyidir.

Geri
Yukarı