Kulağımdan kan geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi eve mola vermeye gittiğimde fark ettim. Sağ kulağımda bugün nedensizce bir ağrı vardı, şimdi baktım peçeteye kan geldi, birazda halsizim. Bu ciddi bir şey mi, acile gitsem bakarlar mı?
Kulaktan kan gelmesi asla hafife alınacak bir şey değildir. Burun kanamasına benzemez. Acilen hastaneye gitmenizi öneririm.

Bu konuda bilgim yok ama bekli beyin kanaması geçiriyorsunuz.

Birisi sivilce vardır patlamıştır diyerek varsayım yapıyor konu sahibi arkadaşta yorgunum diyor.

Boşuna hastaneye git diyerek tavsiye vermeyin arkadaşlar doğal seçilim. Buraya yazmak yerine gitmesi gerekiyor.

Kulaktan kan gelmesi öyle yorgunum diyerek ötelenecek bir durum değil, eğer konu troll değilse acilen hastaneye gitmelisin.
Hazırlanıyorum hocam.

Birisi sivilce vardır patlamıştır diyerek varsayım yapıyor konu sahibi arkadaşta yorgunum diyor.

Boşuna hastaneye git diyerek tavsiye vermeyin arkadaşlar doğal seçilim. Buraya yazmak yerine gitmesi gerekiyor.
Boş konuşup durma. Ben hastaneye gitmiyorum mu dedim? İşten daha yeni geldim, şimdi gidiyoruz.

Bu konuda bilgim yok ama bekli beyin kanaması geçiriyorsunuz.
İnşallah kötü birşey çıkmaz hocam. Kulaklarım ağrıyor.

@XEfe.Bey hocam öncelikle gecmiş olsun kulağınız veya civarınızda sivilce sonucu kan çok az geldiyse sorun olmaz ama sivilce harici kan geldiyse arz ediyorum lütfen şimdi acile en kısa zamanda kbb gidin. Allah göstermesin işitme kaybına kadar gidebilir. İhmal etmeyin benim olayları biliyorsunuz çünkü.

@XEfe.Bey hocam öncelikle gecmiş olsun kulağınız veya civarınızda sivilce sonucu kan çok az geldiyse sorun olmaz ama sivilce harici kan geldiyse arz ediyorum lütfen şimdi acile en kısa zamanda kbb gidin. Allah göstermesin işitme kaybına kadar gidebilir. İhmal etmeyin benim olayları biliyorsunuz çünkü.
Gözlerim bunalık görüyordu zaten. Kulak gözlere de vuruyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı