Kulaklık 14 gün içinde iade edilebilir mi?

Siz bu platformu ne için kullanıyorsunuz? Çabanızı anlayamadım? Bu konu hakkında birbirimizle uğraştığımızı mı görmek istiyorsunuz? Sürekli kayıt altına alıyorum bilginiz olsun vs. bunu bana tehditkar bir şekilde belirtiyorsunuz. Bana belirtmeden de alabilirsiniz. Niyetinizin ne olduğunu bu kadar kolay belli etmenize gerek yok.
Turkcell Pasaj da kulak üstü iadesini kabul etmedi hakem heyetine başvurdum bakalım kulaklığı beğenmedim hiç konforlu değil umarım elimizde kalmaz. Kulak içi hijyen ama kulak üstüne hijyen demeleri çok saçma. Hakem heyetinden olumlu sonuç alınır mı acaba bu konuda?

Tüketici haklarına başvurumu yaptım. 14 günlük cayma hakkı olan bir ürünü kabul etmeme gibi bir şey satıcıya seçenek değil.

Hem insanlar rahat alışverişlerini yapabilsin diye oluşturduğun siteye 14 gün cayma hakkınız bulunmaktadır, içeriğe zarar verilmediği sürece iadeler kabul olacaktır yazılsın hem de iade yaparken hijyen ürünü olduğu için kabul edemeyiz deyin. Bunun tartışmasını yapsan sizin kullandığınız ürünü başkasına sıfır diye satamayız derler. Bu söyledikleri sitelerine övgüyle yerleştirdikleri iade hakkını tamamiyle örtbas etmekte. Çünkü kimse iade ürünü sıfır olarak almak istemez.

Durum sonuçlandı mı?

Geri
Yukarı