Çözüldü Kulaklıktan cızırtı gelip bilgisayar donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TAYRON231

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, oyun oynarken bazen kulaklıktan cızırtı sesi gelip bilgisayar donuyor ve kapanmıyor. Kapanması için kapatma tuşuna basılı tutmam gerekiyor bilgisayarın içini açıp temizlemeden önce böyle bir hata ile karşılaşmıyordum. Sizce hata hangi donanımdan kaynaklı olabilir?

Çözüm
Büyük ihtimal bellek yuvalarında temas sorunu var gibi, bilgisayar çalışırken belleğe erişemezse sistem donar ve kararsız kalır. Bir ihtimal de harddisk erişim hatası... Her ikisinin bağlantılarını kontrol edin.
Büyük ihtimal bellek yuvalarında temas sorunu var gibi, bilgisayar çalışırken belleğe erişemezse sistem donar ve kararsız kalır. Bir ihtimal de harddisk erişim hatası... Her ikisinin bağlantılarını kontrol edin.

Çözüm
Büyük ihtimal bellek yuvalarında temas sorunu var gibi, bilgisayar çalışırken belleğe erişemezse sistem donar ve kararsız kalır. Bir ihtimal de hard disk erişim hatası... Her ikisinin bağlantılarını kontrol edin.

Bellekleri yuvalarından çıkartıp temizleyip yeniden taktım ve 2 3 gündür bir sorun yaşamadım sorunum düzeldi teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı