Kulaklıktan coilwhine sesi fazla geliyor

Gamepower fujin yazarak sitesindeki uygulamayı indirdim. Uygulaması da kulaklığın rengini değiştirmeye falan yarıyor. Artı bir driver mantığında ne indirmem gerektiğini bilmiyorum.

Ekran kartı, işlemci kurulum ve yapılması gerekenler konusunda bilgiliyim fakat ses konusunda cık.

Audio driverını indir kur bilgisayarı yeniden baslat.

USB çoğaltıcım vardı fakat onu yeni attım , bir bağlantı kısmında kopukluk vardı diye. O yüzden o yöntemi deniyemeyeceğim. Şimdi tüm kasa elektriğini kesip güç kablosunu çıkartıp tekrar takınca düzelebileceğini mi sözylüyorsunuz ?

Audio driverını indir kur bilgisayarı yeniden baslat.
Tamam indirmeye koyuldum :((

İndirdim kurdum ve bilgisayar yeniden başlatıldı. Sağ alt kısımdaki ses çıkış aygıtı çıkış kısmında Realtek adında bir satır var fakat sadece jak girişli hoparlörü kapsıyor ses çıkışı açısından.

FUJİN kulaklığımı seçtim ve ekran kartını güçlü kullanan bir oyun açtım coil whine sesini andıran ses ekran kartı yüke bindiği için parazit gibi ses yaratmaya devam ediyor.

Son düzenleme:
USB çoğaltıcım vardı fakat onu yeni attım, bir bağlantı kısmında kopukluk vardı diye. O yüzden o yöntemi deniyemeyeceğim. Şimdi tüm kasa elektriğini kesip güç kablosunu çıkartıp tekrar takınca düzelebileceğini mi sözylüyorsunuz?

Tamam indirmeye koyuldum :((

İndirdim kurdum ve bilgisayar yeniden başlatıldı. Sağ alt kısımdaki ses çıkış aygıtı çıkış kısmında Realtek adında bir satır var fakat sadece jak girişli hoparlörü kapsıyor ses çıkışı açısından.

Fujin kulaklığımı seçtim ve ekran kartını güçlü kullanan bir oyun açtım coil whine sesini andıran ses ekran kartı yüke bindiği için parazit gibi ses yaratmaya devam ediyor.

Aklıma gelen tek sorun anakartın ses kartında problemin olması.

Ses kartında problem olsaydı , hoparlör de aynı cızırtıyı yapardı. Bilakis USB portundan da ses kartına iletiliyor , jaktanda. İşte benimde kafam burada karışıyor ozaman sorun ne diye. :/
hocam dedigin gibiyse kulaklık sorunlu oluyor. baska bir kulaklık ile denedin mi?

hocam dedigin gibiyse kulaklık sorunlu oluyor. baska bir kulaklık ile denedin mi?
Dediğim gibi kulaklıkla değilde , 2+1 hoparlör sistemim var onunla denedim bir sorun yoktu.

AMD Adrenanil üzerinden Chill Mod'u açıp fpsi max 144'e sınırladım ses epey azaldı hem coil whine hemde kulaklıktaki ses azaldı gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı