Kullandığınız ekipmanları yazın

Fare: Steelseries Rival 110 ve yanında gelen QCK mousepad.
Klavye: Trust GXT 890 Cada.
Kulaklık: Corsair Void Elite RGB.
Mikrofon: Kulaklığın mikrofonu aşırı düşük ses verdiği için yenice Trust 21672 Madell mikrofon aldım. Ses yüksekliği iyi ama her sesi alıyor, biraz o bakımdan kötü.
Monitör: Philips 246E9QDSB.
Kulakiçi kulaklıklarım: Anker Soundcore Verve, Xiaomi Mi ANC, Trust Nika Compact BT.

Fare: Glorious Model D Wireless - Şarj süresini çok takmayacak ergo mouse kullanıcılarına kesinlikle öneririm.
Klavye: Royal Kludge RK84 Custom Klavye - Bu tamamen kişisel bir seçenek kendime göre modlayarak yaptım. (Gateron Yellow Pro Switch, PCB'ye bant + PCB altına şilte mod + kablosunu da kendim yaptım.)
Kulaklık: HyperX Cloud Alpha - Çok kulaklık denedim Cloud'dan vazgeçemiyorum hem konforlu hem de ses kalitesi çok iyi öneririm.
Mousepad: Klasse Longteng Huoyun - Bu fiyata hatta 2 3 katına kadar daha iyisi olduğunu düşünmüyorum.
Monitör: ASUS ROG Swift PG248Q - Yaklaşık 5 sene önce aldım o zaman da fiyatı yüksekti ama çok memnunum. Şu anki fiyatı çok fazla olduğu için bir şey diyemeyeceğim.

Klavye: Classone RGB10 / Ucuz yollu güzel klavye. Düşük bütçede tercih edilir.
Mouse: Razer DeathAdder V2 / Anlatmaya gerek yok.
Kulaklık: Rampage SN-J8 / 8. ay oldu 50 TL için harika kulaklık. Kutu içeriği de hiç fena değil.
Monitör: AOC E931SN / 9-10 yıldır benimle birlikte. Zamanında sapasağlamdı AOC, artık değiller.

Masaüstü sistemde şunları kullanıyorum:

Corsair Void RGB Elite Wireless
Corsair HS70
Skullcandy Crusher
Logitech G903 Lightspeed, Logitech G840XL
Rampage Hyrda R6 RGB, Razer PBT Keycaps, bu klavyeden vazgeçemiyorum :D. Tuşları iyi olmadığı için Razer tuş seti taktım.
Samsung Odyssey G3 165Hz 27"

• Rampage R74 klavye
  • Polygold fare (Sol click takılıyor, sağ click arada işlemiyor, kurtulmak için can atıyorum :D)
  • 10 yıldan yaşlı hoparlör (Hâlâ çok iyi çalışıyor, ses kalitesi de tatmin edici)
  • Philips 144 Hz 24" monitör (HD 5450 ekran kartı sebebiyle 60 Hz kullanıyorum)

Geri
Yukarı