Kullandığınız ekran kartı nedir?

5500XT 8 GB kullanıyorum. 1660S sistem alacaktım fakat 5500XT önerilince onu almıştım.

Bilgim olmadığı zamanlardı, şimdi keşke 1660S alsam diyorum.

Neden ki? Eski kartımdı o benim bayağı sağlamdır, OC potansiyeli çok fazla olmasa da güç tüketimi ve sıcaklık bakımından başarılı alet. 1950Mhz yap çekirdek hızını, kurtarır.

Neden ki? Eski kartımdı o benim bayağı sağlamdır, OC potansiyeli çok fazla olmasa da güç tüketimi ve sıcaklık bakımından başarılı alet. 1950Mhz yap çekirdek hızını, kurtarır.
Oyun performansı olarak 1660S daha önde olduğu için öyle demiştim, hiç O.C. yapmadım. Dediğiniz ayarı denerim, sağ olun.

Oyun performansı olarak 1660S daha önde olduğu için öyle demiştim, hiç O.C. yapmadım. Dediğiniz ayarı denerim, sağ olun.

Tabii 1660 Super bir tık daha iyi fakat 5500 XT bu sürede çok fazla performans sürücüsü de aldı. Benim şöyle eski bir konum vardı direkt tutmasa da %5-7 performans artışını olası buluyorum.

Tabii 1660 Super bir tık daha iyi fakat 5500 XT bu sürede çok fazla performans sürücüsü de aldı. Benim şöyle eski bir konum vardı direkt tutmasa da %5-7 performans artışını olası buluyorum.

Bunu deneyeceğim fakat şunu söyleyeyim, ben 3-4 kere O.C. denemiştim video izleyerek ve hepsinde ekran kartı çökmüştü.

ASUS EVO 5500XT kartım var, belleklerim Micron.

@emircanunlts hafif voltaj da düşürebilirsin bazı kartlar düşük voltajı daha çok sevebiliyor. Bırak çöksün sen kartını tanıyıp ideal ayarlara getirene kadar deneme yanılma normaldir. VRAM frekansını çok kökleme voltaj ve çekirdek frekansını ilk etapta ayarla sonra VRAM hızını çıkarsın.

Geri
Yukarı