Kullandığınız en eski ekran kartı nedir?

NVIDIA GeForce FX 5600 grafik kartı, 256 MB DDR2 bellek, AGP 4 x/8 x ve yanında Intel Pentium 4 işlemcisi var. 🥹🥲
Aslında bundan biraz daha eski full AMD bir sistemim daha vardı, Athlon serisindendi ama bilgisayarcının topladığı ve benim bilgisayardan hiç anlamadığım yıllardı, o yüzden bu hatırladığım en eski sistemim diyebilirim. O AMD sistem ne kadar leşti ya, GTA Vice City bile kasardı...
71bZ1esT-uL._AC_SL1500_.jpg

Saatlerce modlu GTA Vice City oynuyorum, internetten indirdiğim modlarımı deniyorum, FBI 'da siyah Mercedes G Class var... 🥹🥹🥹

Hatırladığım kadarıyla bir arkadaş bununla veya tam buna benzer birşey ile GTA V oynamıştı bir şekilde.
Ya grafik seviyesi önemli değilse PS1 'de bile açıyorlar. 😅

Bu arada PS1 'imde vardı, bol bol Colin Mcrae Rally oynardım, oynadığım en zevkli oyunlar GTA Vice City hariç kesinlikle PS1 'deydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bunun yanında bir yarış oyunu daha vardı ama 5 yaşında olduğum için adını hatırlamıyorum. :( Lisanlı araçlarla pist yarışları vardı, Gran Turismo gibi geliyor gözüme ama değilmiş gibi de.

Son düzenleme:
Hocam siz çok yaşlışınız yav.
Ben Max PS1 Hugo oynadım o da 2000lerin zaten.(oynadıysanız yazın hocam.)
Dahasına inemiyorum😀
Ya grafik seviyesi önemli değilse PS1 'de bile açıyorlar. 😅

Bu arada PS1 'imde vardı, bol bol Colin Mcrae Rally oynardım, oynadığım en zevkli oyunlar GTA Vice City hariç kesinlikle PS1 'deydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bunun yanında bir yarış oyunu daha vardı ama 5 yaşında olduğum için adını hatırlamıyorum. :( Lisanlı araçlarla pist yarışları vardı, Gran Turismo gibi geliyor gözüme ama değilmiş gibi de.

Hocam siz çok yaşlışınız yav.
Ben Max PS1 Hugo oynadım o da 2000lerin zaten.(oynadıysanız yazın hocam.)
Dahasına inemiyorum😀
2-3 liraya korsan CD satan yerden oyun alırdım. Adam nasıl kaptırdıysa kendini dükkanın üst katını bu işe ayırmıştı, duvarlarda falan hep afişler vardı, polis vs. basar diye girişi gizliydi(ne alakaysa korsan film almaya gelen polisler oluyordu😅). orijinal gibi gözüken bol bol korsan CD vardı, hepsine de orijinal gibi kutu yapmış, kağıdına kadar basmıştı, içeride öyle bir ekosistem vardı ki Steam, Epic Games vs. yanında halt yemiş. Ya bunların cidden tadı vardı, bilmiyorum benimle aynı duyguları yaşamış olanlar var mı. Oyunların kokusu vardı, tadı vardı bir lezzeti vardı. Öyle değişik hisler olurdu ki, kelimeler yetersiz. Şimdi son sistem makinelerde bile bu zevki asla alamıyoruz, çünkü o gerçek oyunlar artık yok ve sanki asla geri gelmeyecekler... 😢

ATI Radeon HD 4550. 2008'de çıkmıştı. Çiçek gibi DDR2 256MB VRAM'i vardı. 12GB'a az diyenlere duyurulur. ^-^ Yanında da Core 2 Duo 7400 çift çekirdek 2.8 GHz işlemci ve 32 bit sistemlerin o zamanlar desteklediği en yüksek bellek miktarı olan 4GB RAM üzerine 1Mbps internet. Deli Setup'dı.

• Delta Force - Land Warrior
  • Project I.G.I - I'm Going In
  • Zuma
  • Tarzan Rıfkı (Disney's Tarzan)
  • Beach 2002
  • Doom 3
  • Far-Cry 2
  • Knight-Online
  • Metin2
  • GTA: Vice City
  • Darkorbit
  • OGame
  • İstanbul Kıyamet Vakti
  • FarmVille - FishVille
  • Max Payne 2
hepsini kaldırırdı günde 2-3 saat ancak başında dururduk gözümüz bozulur diye büyüklerimiz korkuturlardı gayet de mutluyduk.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı