Kullandığınız telefonun marka ve modeli nedir?

Hocam Honor 8C kullanıyorum şu an 2800 TL kesinlikle 2800 TL'ye alınmaz ön kamera aşırı kötü arka kamera eh ışıkta ara sıra iyi ekranı güzel büyük instagrama girdiğimde bile ısınıyor ama en azından bu sene LGS de iyi bir puan alırsam iPhone 11 alma ihtimalim var.

Hocam Honor 8C kullanıyorum şu an 2800 TL kesinlikle 2800 TL'ye alınmaz ön kamera aşırı kötü arka kamera eh ışıkta ara sıra iyi ekranı güzel büyük instagrama girdiğimde bile ısınıyor ama en azından bu sene LGS de iyi bir puan alırsam iPhone 11 alma ihtimalim var.

Umarım alırsınız bende istiyordum o zamanlar 5S mi ne :)

Vestel V6 1 saatte %80 falan doluyordu memnundum ancak gümledi. Şarj soketi bozuldu, sesi kısıldı, kamera ve ekran kırıldı. Hepsi 1 hafta içinde oldu.

Fakir telefonu oldu değil mi o... :D

Evet öyle oldu ya. Sokakta yürürken her yerde bu zil sesini duyuyorum. Kudurdum artık aldığım güne pişmanım. Oyunda oynatmıyor, lanet telefon yanıyor. PUBG Config yapıyorum.

Hocam aynı telefon ablamda var F/P telefonu bir. Fakir telefonu değil ama zengin telefonuda değil.

Fiyat tamam da performansını göremedik daha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığım telefon: Samsung A20

Hayalimdeki telefon da bu. İhtiyacımı fazlasıyla karşılıyor. Kamerası akşamları pek iç açıcı çekimler yapmıyor, onun dışında pek bir şikayetim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı