Kullandığınız telefonun marka ve modeli nedir?

Evet öyle oldu ya sokakta yürürken her yerde bu zil sesini duyuyorum kudurdum artık aldığım güne pişmanım oyunda oynatmıyor lanet telefon yanıyor PUBG Config yapıyorum.

Fiyat tm da performansını göremedik daha.

Hocam PUBG oynuyorsanız iyicene mahvoldu Redmi'de bile adam gibi çalışmıyor ilk sürümlerinde j 7 de oynanıyordu kamera falan da fena değil benimkinden iyidir.

Kullandığım telefon: Samsung A20

Hayalimdeki telefon da bu. İhtiyacımı fazlasıyla karşılıyor. Kamerası akşamları pek iç açıcı çekimler yapmıyor, onun dışında pek bir şikayetim yok.

Aynı telefon Android ne kullanıyorsunuz ben 32 GB hafızasından şikayetçiyim bir tek bu ara.

Aynı telefon Android ne kullanıyorsunuz ben 32 GB hafızasından şikayetçiyim bir tek bu ara.
Hiç bilmiyorum. Çok önceden güncellemesi gelmişti, o zaman Android 11 mi ne kurulmuştu o kadar. Güncellemeleri ertelemeden yaparım. Şu anki en güncel neyse, odur yani.

Çok oyun oynayan birisi değilim. Hafızamı genelde müzikler ve fotoğraflar kaplıyor. (300'e yakın müzik ve 600 kadar fotoğraf bulunuyor) Bunlarla beraber yaklaşık 24 GB kaplıyor. Gittikçe sistem alanı istemsizce daralacağı için dediginiz gibi 32 olması bir dezavantaj.

Hiç bilmiyorum. Çok önceden güncellemesi gelmişti, o zaman Android 11 mi ne kurulmuştu o kadar. Güncellemeleri ertelemeden yaparım. Şu anki en güncel neyse, odur yani.

Çok oyun oynayan birisi değilim. Hafızamı genelde müzikler ve fotoğraflar kaplıyor. (300'e yakın müzik ve 600 kadar fotoğraf bulunuyor) Bunlarla beraber yaklaşık 24 GB kaplıyor. Gittikçe sistem alanı istemsizce daralacağı için dediginiz gibi 32 olması bir dezavantaj.

Bende çok fazla uygulama video var 31.5'i dolu :D

Geri
Yukarı