Kullanıcıların Forum İçi Diğer İnsanlara Karşı Tutumu

• Konuyu başlatan GlorfindeI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 58
  • Görüntüleme 4B
Yaparlar tabi; yapmayın diye açılan konuya bile aynı şeyi yapıyorlar; ceza almıyorlar tüm etkinlik akışları kahkaha ile dolmadıkça. Yapmayın diyen ceza alıyor ama nasıl oluyorsa. Gerçi umurumda bile değil bu saatten sonra.

Sıkıntı, saygı.

Benden 10-15 yaş küçük adam bana gelmiş özgüvensiz misin? Yazıyor. Ben o arkadaşın yaşlarındayken büyüklerime saygı gösterirdim. Kaldı ki bu saygı, bana iyi bir kariyer nasip etti. Bu arkadaşlarda saygı yok, tahmin ediyorum başarı da yok. E ne yapacak bu adamlar 10 sene sonra?

Şuan bu halime şükrediyorum. Hayatımda kullandığım en iyi sistem özellikleri olan bilgisayarım budur. İstesem bende 5000 TL gibi bir fiyata son model bilgisayar toplarım. İmkanım var. Yaz tatillerinde bir sürü işte çalıştım. Niye yeni sistem almıyorsun diyorsunuz. 10 yıldır tüm oyunları en düşük çözünürlükte oynadığım için yani bünye kaldırmıyor. Ben yaz tatilinde biriktirdiğim para ile kendime ehliyet aldım ve geri kalan para ile aile arabamız olan aracımıza modifiye yaptım. Paramı bu tür şeylere harcadığım için çok mutluyum. Canım ETS2 oynamak isteyince dışarı çıkıp arabayla geziyorum.

İşlemci: A4 6300 APU FM2
Anakart: Asus A68HM-K FM2+
Bellek: Corsair 4 GB 1600 MHZ DDR3
Ekran Kartı: HD8370D (İşlemciye gömülü ekran kartı.)
HDD: Seagate 500 GB SATA 3 7200 RPM (On yıl önce alındı.)
Güç Kaynağı: Everest 350 Watt
Hocam çok alakasız ama bana mail adresinizi verebilir misiniz?

Şuan bu halime şükrediyorum. Hayatımda kullandığım en iyi sistem özellikleri olan bilgisayarım budur. İstesem bende 5000 TL gibi bir fiyata son model bilgisayar toplarım. İmkanım var. Yaz tatillerinde bir sürü işte çalıştım. Niye yeni sistem almıyorsun diyorsunuz. 10 yıldır tüm oyunları en düşük çözünürlükte oynadığım için yani bünye kaldırmıyor. Ben yaz tatilinde biriktirdiğim para ile kendime ehliyet aldım ve geri kalan para ile aile arabamız olan aracımıza modifiye yaptım. Paramı bu tür şeylere harcadığım için çok mutluyum. Canım ETS2 oynamak isteyince dışarı çıkıp arabayla geziyorum.

İşlemci: A4 6300 APU FM2
Anakart: Asus A68HM-K FM2+
Bellek: Corsair 4 GB 1600 MHZ DDR3
Ekran Kartı: HD8370D (İşlemciye gömülü ekran kartı.)
HDD: Seagate 500 GB SATA 3 7200 RPM (On yıl önce alındı.)
Güç Kaynağı: Everest 350 Watt
Canımız CS istediğinde bir keleş çekip semte mi inelim ? 🤣 🤣 Espirisine yazdım sayın moderatörler, gereksiz mesaj uyarisi almazsam mutlu olurum :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı