Diğer İnsanlara Karşı Isınamamak

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Merhabalar arkadaşlar, aranızda benim gibi insanlar var mı merak ettiğim için bu konuyu açtım. Aranızda benim gibi diğer insanlara (yabancılara) sıcak bakmayan, gerek olmadıkça konuşmayan, konuşsa da gereksiz uzatmayan, karşı cinse kendisini etkiletmek için gereksiz muhabbete girmeyip yalan söylemeyen, sadece gerçek aşkı bulduğu zaman karşı cinsle konuşan kişiler var mı? Şahsen hayatımda kimseye daha önce bir ayıbım olmadı, ya da kimse için kötü düşünmedim. Var mı aranızda benim gibi insanlar? Artık insanlar çok kötü aynı anda 6 kişiyle konuşan kişiler bile gördüm. Merak ediyorum sadece, amacım kendimi övmek değil.

Son 4 senedir tek tabanca takılıyorum, şuanda hiçbir arkadaşım yok, insanlarla çok kolay bir şekilde anlaşabiliyorum, hatta buradan birçok arkadaş edindim. Görüştüğüm 2 insan var kendileri benim ilkokuldan dostlarım olur, onların hiçbir yanlışını falan görmedim, onların haricinde, burada, sanalda bir kaç arkadaşlarım var. Yapım gereği, karşı taraftan herhangi bir samimiyetsizlik hissettiğim zaman direkt uzaklaşıyorum. Yani yalnız değilsin canım.

Yeni uyandım, biraz dağınık anlatmış olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı