Kuran'da bahsedilen bilimsel gerçekler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dediklerimiz ve cevabın;

@Ben Fero Saygısız, ilkel bir canlısınız. Kirli düşünceler ve ahlaksız tavırlarınız sizi çok güzel anlatıyor. Geniş insanmış... Pislik tabirinle; "Çatır çatır" başkasıyla bir ilişkisi varsa, o kişi zaten karın olmaz. Seninle birlikteliğini kesmiştir. Ahlaksıza bak.

Kardeş sen bu evrim denilen safsataya inanan insanlara derdini anlatamazsın. Onun için bu insanlara ALLAH (Celle Celelühü) hidayet nasip etsin. Amin.

Senin dinine göre erkek kadını aldatırsa kadın hiçbir şey yapamaz. Bu mu olması gereken?

@Dark Dreams amin ecmain kardeşim biz o yollardan geçtik.

Hocam siz hep tek taraftan bakıyorsunuz. Peygamber efendimiz kadınlar size emanettir demiş ve taç yapmıştır. Cahiliye döneminde diri diri gömülen kızları omzuna alıp dolaştırmıştır. Bir kadın, dünyaya bir çocuk getirebilecek özelliğiyle, erkekten bu konuda üstün/farklı yaratılmıştır. Nisa Suresi 34. Ayet ve Kadının Dövülebileceği İftirası… – Dini Yazılar Kur’an ı tercüme edenler, öyle yanlış kelimelerle tercüme ediyorlar ki, Kur’an ın diğer ayetleri ile taban tabana zıt anlamlar ortaya çıkıyor.

r kadın erkeğini aldatıyorsa ağzının ortasına bir tokadı hak ediyordur diye düşünüyorum.
Ne kadar orta çağı bir kişiliksin sen. Nasıl bir düşünce yapısı. Birisi seni aldattı diye döveceksin öyle mi?
Kardeş sen bu evrim denilen safsataya inanan insanlara derdini anlatamazsın. Onun için bu insanlara ALLAH (Celle Celelühü) hidayet nasip etsin. Amin.
Tüm müslümanlar olarak çürütün de görelim.

Şu yazıya dalga geçen "ergenciklerin" ne kadar zavallı olduklarını bir kere daha gördük. Bu yazıya gülücük atmanın manası nedir? Çözemedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…