Kurulum TV güvenilir mi?

Kurulum TV güvenilir mi?

• Oy verenlerin toplamı
    30
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Biliyorum, burada korsan içeriklere destek yok ama sormak durumdayım. Ben kurulum TV'den CoD MW3 indireceğim ama benim endişelendiğim taraf Steam'deki oyunlarımın zarar görme ihtimali. Ben Steam oyunlarımın zarar görmesini hiç istemem. Çünkü bir ara bu sorunu yaşadım ve birkaç hafta boyunca bu sorunu düzeltemedim (sonra düzelttim). Size soruyorum, kurulum TV güvenilir mi, yoksa güvenilir değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de indirmeyi planlıyorum. Arkadaşım indirip oynamış, sıkıntı yok dedi ama bilemedim.

Hocam bir aralar Full kurulum TV sitesinden oyun indirirdim. Sıkıntı yaşamadım ama sen geri yükleme noktası oluştur ne olur ne olmaz.

Bunun gibi yerlerden indireceğine Empress, FitGirl, CODEX gibi gruplar daha güvenilirdir.

Hocam ben az önce Chrome'a yazdım da hani böyle karşına "... Ücretsiz indir" diye yazar ya, işte o yok.

Bu şekilde aratırsanız girdiğiniz siteden tertemiz virüs kaparsınız. Reddit gibi yerlerden orijinal crack gruplarının linklerini arayın. Korsan link paylaşımı yasak olduğu için atamam maalesef.

Ben az önce deneme olsun diye AC Valhalla indirdim sıkıntı çıkmadı. Yani "Bunda virüs var, indirme." gibi bir uyarı da almadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı