Kurusıkı Tabanca için Ruhsat Gerekli mi?

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Kurusıkı tabanca için ruhsat gerekli mi? Kurusıkı tabanca kullanımı için herhangi bir sertifika gerekli mi? Özel harekat kıyafeti alacağım yakın zamanda. Sağda silah cebi var ve ileride doldurmayı düşünüyorum da. Bilgilendirirseniz sevinirim.
Not: Kimseyi öldürmek istemiyorum, merak ettim sadece.

bccc1d11-89f2-4130-a831-5e3694e6b39d.jpe

Son düzenleme:
Sadece merakımdan soruyorum; Fazla merak sıkıntı biliyorum :D Sadece yorumlarınızı almak istedim. Kıyafet nasıl; Kurusıkı işleri nasıl olur vs. Korkutmaya mı başlıyorum sizleri? Akıl sağlığım yerinde; Evinde B737-8 uçuran bir gencim ben lütfen :D

Ne kadar doğru bilmiyorum buraya yazmak ama maksat yardımcı olmak. :D

Yaklaşık 100₺ civarlarında satılıyor bunlar. Kurusıkı boş iş. Hava atmak gibi bir şey. Yine çok meraklıysan alabilirsin. Uygun fiyatı var. Fakat bu 100₺ alacağın oyuncak tabanca gibi görünümlü dandik bir şey. Birde daha güzeli var. Onların fiyatını da öğrenebilirim. Fakat bunlar tabii fiyatları yükseliyor. Kalitesine göre değişiyor. Sadece kalite değil dışarıdan bakınca da sağlam gözüküyor yani. :)

Şu an alacağın 100₺ civarlarında olan dışarıdan bakınca kurusıkı olduğu belli olan oyuncak tabanca gibi gözüken tipler. Bunların kalitelisi var. Dediğim gibi fiyatlarını bilmiyorum bir ara gittiğimde daha iyi bilgi alırım ama dediğim gibi bu kurusıkı mevzusu.

Ne kadar doğru bilmiyorum buraya yazmak ama maksat yardımcı olmak. :D

Yaklaşık 100₺ civarlarında satılıyor bunlar. Kurusıkı boş iş. Hava atmak gibi bir şey. Yine çok meraklıysan alabilirsin. Uygun fiyatı var. Fakat bu 100₺ alacağın oyuncak tabanca gibi görünümlü dandik bir şey. Birde daha güzeli var. Onların fiyatını da öğrenebilirim. Fakat bunlar tabii fiyatları yükseliyor. Kalitesine göre değişiyor. Sadece kalite değil dışarıdan bakınca da sağlam gözüküyor yani. :)

Şu an alacağın 100₺ civarlarında olan dışarıdan bakınca kurusıkı olduğu belli olan oyuncak tabanca gibi gözüken tipler. Bunların kalitelisi var. Dediğim gibi fiyatlarını bilmiyorum bir ara gittiğimde daha iyi bilgi alırım ama dediğim gibi bu kurusıkı mevzusu
Daha çok bilgi almak isterim hocam :D Beni daha çok bilgilendirirseniz sevinirim :D Teşekkürler cevaplarınız için :)

Size tavsiyem Zoraki. Çoğu zaman bu marka tavsiye ediliyor ve alınıyor. Gayet kalitelidir. Fakat fiyatları sanırsam diğerlerine göre biraz daha tuzlu olabiliyor. Sağlam ve güvenilir olması bakımından Zoraki markasına yönelin derim. İlk kurusıkı olanlar içinde tavsiye ediliyor. Yeni kullananlar için Zoraki 914 tavsiye ediliyor. Çok dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Videolarını izlerseniz memnun kalırsınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı