Tabanca Ruhsat Tarihinini geçirmek

Geçmiş olsun abi, formaliteden bir arkadaşına satıp tekrar satın alıp ruhsat işlemlerini başlatabiliyor muydun?

@Silinen üye O saçma metal yığından başka bir şey olmayan silaha alıp paranı çöpe atma. Desert Eagle silahlardan pek anlamayanların sevgilisidir tamam güçlü ama fazla ağırdır. Seri atış yapamazsın, aşırı teper, çok ses çıkarır ayrıca saçma salak bir gaz pistonuna sahip olduğunu için sık sık tutukluk yapar. Bu silahın sevilmesinin tek sebebi Hollywood filmleri ve oyunlardır. Kozmetik açıdan kullanacağım dersen tamam ama atış yaparım diyorsan en kötü seçimlerden birisi olur. Benim önerim bu videoyu izleyip kendi kriterine göre bir tabanca seçmek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hepinize çok teşekkür ederim :)
Arkadaşlar, 2 bin TL civarında satmam gerekirdi, ancak ben 1.000 TL'ye verdim, yani bi bin TL zarar. Sağlık olsun.

@Buğra tulpar, evet emniyet tek taraftan, özellikle sağ kullananlar için tasarlanmış, ancak bu solaklar kullanamaz anlamına gelmez, sonuç itibari sağ elden de yardım alınabilir, olmadı komşuya gidersiniz, yani elde var 1 :D

@Sweet Leaf, biz daha normal silaha bile zar-zor ruhsat alıyor iken suikast silahına nasıl alalım? :D

@Silinen üye, elbette, daha üstü bir tabanca da alabilirim. Fakat dediğim gibi, gerçekten bu tabanca çok hoşuma gidiyordu... Ayrıca yeniden ruhsat çıkarmak hayli uğraştırıyor... (Mevcut ruhsatı yenilemek var, bir de sil baştan almak ve o psikolojik doktorların saçma sapan sorularına yeniden maruz kalmak var...)
Hiç unutmuyorum, Doktor bana ''Hayırdır, ne yapacaksın silahı, yoksa düşmanların mı var? Ha, eğer var ise söyleyin biz de ona göre onay verelim?'' Vs.
Ya hocam, kanlım olsa, birilerini vurmak istesem onu ruhsatlı silahla vurmak yerine ruhsatsız silah daha iyi bir tercih olmaz mı, en azında izimi kaybettirme şansım olmaz mı? Diye cevap verince o itiraz etmeden imzalamıştı. Ve tabi diğerleri.
@Silinen üye, maalesef, Murat hocanın da dediği gibi, ruhsat tarihi geçtikten sonra artık öyle bir imkan söz konusu değil.

@Tarbean, içiniz rahat olsun, ben tabancayı gösteriş olsun ya da kafamı bozana sıkayım diye bulundurmadım, bulundurmam da. Tek amacım, hevesten evde bulundurma idi. Ha, taşımalı ruhsat'ta alabilirim. (Taşıma ruhsatı oldukça zordur ancak dediğim gibi, ben alabilirim.)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı