Kutsal BAYTAK, 19 Mayıs Kutlama mesajında ATATÜRK'ün ismini 2 kere yanlış telaffuz etti

Anlamazlar hocam boşver. "Kullanıcı Haberleri" kategorisine açılan boş konulardan birisi yine, sasirmadik. Yok öyle olmuş yok şöyle demis yok ayağını uzatmış yok elini çekmiş. Boş işlerin peşinde olmayı çok seviyoruz maalesef ki.
Kusura bakmayın da ülkemizin Kurucusu olan Ulu Önder ATATÜRK'e "Atakürk" vesaire demek bir haber niteliği taşır. Zaten sonradan özür dilediğini görünce "uzatmayalım" diye not geçmişim. Boş konu olduğunu düşünüyorsanız vay halinize. Ülkede elini kolunu sallayan ATATÜRK'e hakaret edecek ve bu haber yapılmayacak, öyle mi? Yok öyle dünya! Eğer yukarıdaki yazımı görmediysen lütfen onu okuyaraktan böyle bir yorumda bulun.

Kusura bakmayın da ülkemizin Kurucusu olan Ulu Önder ATATÜRK'e "Atakürk" vesaire demek bir haber niteliği taşır. Zaten sonradan özür dilediğini görünce "uzatmayalım" diye not geçmişim. Boş konu olduğunu düşünüyorsanız vay halinize. Ülkede elini kolunu sallayan ATATÜRK'e hakaret edecek ve bu haber yapılmayacak, öyle mi? Yok öyle dünya! Eğer yukarıdaki yazımı görmediysen lütfen onu okuyaraktan böyle bir yorumda bulun.

Hocam aynı metin içinde bir kere daha geçiyor Atatürk orada doğru yazılmış. Tüm metin içinde bir kere yanlış yazıldı diye bu kadar da olmamalı. Üstüne uyarılınca özür dilenmiş düzeltilmiş.

Bir yerde bir kelime üstünden bu tarz fırtınalar koparılmasına benim lafım. Sorsak bu cevap yazanların çoğu Seyitgazi ilçesi nerede onu bilmez haritada gösteremez. Ama konu nerelere çekiliyor. Yok atam sayesinde böyle oldular atam olmasa köleydi yok şöyleydi yok böyleydi yok zaten bunlar böyle tarzı boş beleş tartışmalara benim eleştirim.

Bir yerde bir kelime üstünden bu tarz fırtınalar koparılmasına benim lafım. Sorsak bu cevap yazanların çoğu Seyitgazi ilçesi nerede onu bilmez haritada gösteremez. Ama konu nerelere çekiliyor.
20 sene önce sağcı solcu kavgası edenler birbirini bıçaklamaktan çekinmiyordu, 20 sene sonra ise klavyeden sataşıyorlar birbirlerine.

Olduk olmadık yerden tartışma çıkarmakla uğraşıyoruz, şaka gibi iş.

O oturdukları makama gelmek için yapmadıkları yoktur ama o makamlarının arkasındaki tabloya gösterecek 1 gram saygıları yoktur. Böyle dürüst ve saygılı insanların yönetimi altında olmak kadar şanslı başka bir millet yoktur herhalde. (!)

A harfi nerde k harfi nerede imkanı yok bilerek yazılmış.

Yanlışlıkla yapılmış ve düzeltilmiş, bu kadar basit. Bitti. Hakaret falan yok. Ayrıca Ak Partili diye belirtmek daha da absürt.

Kimseye hakaret edilmesi taraftarı değilim. Sevse de sevmese de kimseye bu hak verilmiyor. Aslı astarı olmayan bir şey için kişiyi linçlemenin hiçbir mantığı yok. Birazcık tarafsız bakarsanız olaya ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Ayrıca Ak Partili diye belirtmek daha da absürt.
CHP'li olsaydı CHP'li diye belirtirdim. Burada parti tartışması yok. Olayın özüne bakın.
Yanlışlıkla yapılmış ve düzeltilmiş, bu kadar basit. Bitti.
Onu diyorum zaten. Bitti gitti. Hala daha mesajlarınıza anlam veremiyorum. Konuyu açtığımda bu açıklama daha yapılmamıştı/gündeme düşmemişti.
Kimseye hakaret edilmesi taraftarı değilim. Sevse de sevmese de kimseye bu hak verilmiyor. Aslı astarı olmayan bir şey için kişiyi linçlemenin hiçbir mantığı yok. Birazcık tarafsız bakarsanız olaya ne demek istediğimi anlayacaksınız.
Dediğiniz gibi sevmese de linç edemez, hakaret edemez. Objektif olarak olaya bakıyorum zaten. Aynısını başka parti yapsaydı tepkim yine aynı olurdu. Yukarıda da zaten "olayın aslını bilmediğimiz için" diyerek konuyu kapadım. Daha fazla uzatmaya gerek yok. İyi sosyaller.

Yazımda hata olabilir diye düşünüyorum.

1652968290136.png

Bi' zahmet olmasın.

Geri
Yukarı