Akit, bu kez de “Atatürk Stadyumu” ismini hedef aldı

Sende yanlış bilgi veriyorsun Atatürk dindarmış ki.

Sevmemekle düşman olmak aynı şeydir senin gibiler beğenmiyorsa afganistana gitsin vatanhainleri.

Şahsen burası benim vatanım, kimse de bir yere yollayamaz :)

Sende yanlış bilgi veriyorsun Atatürk dindarmış ki.

Atatürk dindar değildi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kimsenin dini bizi ilgilendirmez.
Buna ek olarak; muhafazakar bir insan inandığı kitap hakkında bunları söyleyen Atatürk'ü sevmeyebilir yani. Normal değil mi?
Düşmanlık etsin demiyorum, ama sevmemek veya nötr olmak en doğal hakkıdır. Yanlış olan kısmı nedir?

--

Eğer Atatürk şeriatçı bir lider olsaydı ve Türkiye'yi şeriat üzerinde kursaydı tekrardan. Seküler insanlar sevecekler miydi? Boş yapmaya lüzum yok bence.

Son düzenleme:
Değildi. Ancak bir lideri dini yüzünden yargılamak tamamen sacmaliktir.

Sen çok biliyorsunda dindar olmasa diyaneti niye kursun...

Şahsen burası benim vatanım, kimse de bir yere yollayamaz :)

Atatürk dindar değildi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kimsenin dini bizi ilgilendirmez.
Buna ek olarak; muhafazakar bir insan inandığı kitap hakkında bunları söyleyen Atatürk'ü sevmeyebilir yani. Normal değil mi?
Düşmanlık etsin demiyorum, ama sevmemek veya nötr olmak en doğal hakkıdır. Yanlış olan kısmı nedir?

--

Eğer Atatürk şeriatçı bir lider olsaydı ve Türkiye'yi şeriat üzerinde kursaydı tekrardan. Seküler insanlar sevecekler miydi? Boş yapmaya lüzum yok bence.

Yobaz tayfasının yalanlarını yuturamazsın yobaz efendi.

“Akit okuyan tayfa ne zaman gelecek?” sorusunun cevabı uzun sürmedi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün bu vatanın bir Türk yurdu olarak kalabilmesi için yapmış olduğu o kadar çabaya rağmen dindar olup olmadığının tartışılması çok acı bir durum.

İslam dininde bile bir kişinin dini inancı sadece tanrı ile kendisini bağladığı için daha inanmış olduğu dini bile bilmiyor bu kişiler.

Atatürk’ü dini siyasi malzeme haline getirerek halkı uyutan gerici tayfa sevmez, Atatürk’te bu gerici tayfanın kendisini sevmesini istemez zaten.

Cumhuriyet ve Atatürk’ten rahatsız olan hatta “kutsal ırk” olduğunu zannederek Araplara tapan bu gerici tayfayı keşke bu ülkenin sınırlarından mancılık ile fırlatabilseydik.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı